Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enpara Steam Kapmanyası Uzatılsın

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Yanlis anlamadim ise Enpara kampanyasindan faydalabilmek icin yeni sartlar getirmisler,

Alinti;
1 ay boyunca aşağıda belirtilen işlemlerin en az 5 tanesini gerçekleştiren, yani bankacılık işlemlerinin önemli bir kısmını Enpara.com'dan yapan kişilere 'Ayın Enparalısı' denir.

Bu işlemler:

Hesaplarınıza toplamda en az 100 TL'lik para girişi olması

Toplamda en az 100 TL'lik para transferi yapılması

Toplamda en az 100 TL'lik kredi kartı borcu ödenmesi

En az 1 adet fatura ödenmesi

Cep telefonuna en az 1 defa TL yüklenmesi

ATM'den en az 1 defa para çekilmesi

Encard'ınız ile en az 1 defa harcama yapılması

Link
Sosyal ağlarda paylaş

Arnis said:

Yanlis anlamadim ise Enpara kampanyasindan faydalabilmek icin yeni sartlar getirmisler,

Alinti;
1 ay boyunca aşağıda belirtilen işlemlerin en az 5 tanesini gerçekleştiren, yani bankacılık işlemlerinin önemli bir kısmını Enpara.com'dan yapan kişilere 'Ayın Enparalısı' denir.

Bu işlemler:

Link

ben kampanyalar hariç hiç kullanmıyordum enpara'nın hizmetlerini. ama şu bold'lar çok kolay yapılır zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

anladığım kadarıyla bu işlemleri yapanlara ekstra kampanyalar yapılcakmış. mevcut kampanyalar için bunlara gerek var mı ki? steam vs

ayın enparalısı muabbetini yapanlara yurtiçi uçuşlarda %20 indirim varmış mesela ilk kampanya olarak. steam kampanyası ile alakası yok galiba bu muabbetin.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

bu kuralları koyan çok fazla mmo oynamış bence ya. wow dailylerini yapmaktan salak olmuş.

bende onu hissettim ama aslında adamların yapmaya çalıştığı hesabı kullandırmaya başlamak, sadece steam vb. kampanyalar için kullanılmaması. 5 tanesini yaptırırsa hedefine ulaşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İnternet kampanyası olmasa enpara kartı olan ve icinde para tutan kac kisi olur bilmiyorum. Kendi kendini supportlamıyorsa bisey diyemem kampanya ama eger steam kampanyasını o sartlara baglarlarsa enparayı hic kullanmayacak ve iptal edecek baya insan olur heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir cok insan maas hesabı nerdeyse onu kullanıyor ugrasmaya usendigi icin. Sen iste issiz ogrenci tayfasına giriyorsun kurdan 0.02 kurtarmaya calısarak.

Tabi 100binlerce dolar alım yapıosan o ayrı ama o da diger kullanıcılarla aynı kategoriye girmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

başka bankadan enparaya 100 tl eft ücreti 1 lira falandır 10 sn sürmez mobil uygulama ile.

ilkini yapınca bu da yapılmış oluyor sanırım. sırf bu olsun diye geri yollasan parayı eft bedava zaten.

başka bankanın kredi kartını buradan niye ödeyeyim bilmiyorum.

en hızlı menüsü en paranın fatura ödemek için en kolay yol. otomatik ödeme yoksa tabi diğer bankalarda.

bu gereksiz bir şart. faturalı kullanmayanlar için herhalde.

herhangi bir bankanın atm'sinden ayda bir kez bedava para çekebiliyorsunuz finansbank olmasına gerek yok.

zaten steam'den falan oyun aldığında harcama yapmış oluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Arnis said:

Alinti;

Bu işlemler:

Link

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Yerlerdeyim bu ne abi. Achv. kasmışlar.

Harbi netflix ve steam için bunlaramı katlanıcaz ya offf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...