Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Enpara Steam Kapmanyası Uzatılsın

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

ben aktif kullanıcıyım, 4 maddeyi uyguluyorum haha. aktif olmama rağmen 5'e vuramadım lan. fatura ödemesi falan şeyedicez artık nabalım. Steam'den faydalanalım diye pederin ödediği faturayı üzerime alıcam lel

Seçenekler daha fazla olaydı keşke. Ama doğru buluyorum bu hamleyi. Suistimale aşırı açık bi olaydı, Türkiye'de yapıldığı için tabii ki sonuna kadar suistimal edildi, adamlar yine 2 sene dokunmadı, kampanya tekrarlansın talebine olumlu yanıt verdi de sonunda bi şart koydular.

Hemen de bıkbık. Sonra neden türkiye'de güzel şeyler olmuyor. olduğu zaman sömürüp, nerflendiği zaman da anında bıkbık ettiğimiz için olmuyor karşim.
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim bak denklem kolay. Dersin ki bana "En para hesabınızda 500 tl üzeri bulunduğu sürece süper paralısınız" atarım bi 500 tl durur orda bi zararı yok.

Ya da dersin ki "Fazili 1000tl yatyırın güzel faiz vericez hemde kampanyadan yararlanacaksın" oda ok. Onuda yaparım.

Ama bu ne abi. Daily quest gibi her ay işi gücü bırakıp bunlarla mı uraşıcam ben. 25 tl için. Para çek yatır yok atmden para çek bilmemne. Garanti açımadan öpüyor ama en azında öperken şart koşmuyo.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

İnternet kampanyası olmasa enpara kartı olan ve icinde para tutan kac kisi olur bilmiyorum. Kendi kendini supportlamıyorsa bisey diyemem kampanya ama eger steam kampanyasını o sartlara baglarlarsa enparayı hic kullanmayacak ve iptal edecek baya insan olur heralde.

abi adamın umrunda değilki o kitle zaten. adam hayrat mı işletiyor milletin oyun parasının yarısını ödesin sürekli. kampanya amacı kitleyi çekip müşterisi yapmak. bu insanların bir kısmı ödemeleri için beni kullansa, benden kredi çekse, döviz alsa satsa vs. para kazanıcam diyor.

e boş beleş tek işi kampanyadan faydalanmak için 50 lira para yükleyip harcama yapan ve banka müşterisi olup diğer bankacılık hizmetlerinden faydalanma potansiyeli taşımayan adama move along çekmiş adamlar. haklı da.

bingildak said:

donanım haberdeki adamlar bütün mahalleye çıkartmış mıdır acaba baya merak ediyorum. patide bile eşine dostuna çıkartanlar olduğuna göre. shitstorm'u baya merak ettim adshjıaso

adamlar enparayı mahkemeye vermeye hazırlanıyordur kesin asfg
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Abicim bak denklem kolay. Dersin ki bana "En para hesabınızda 500 tl üzeri bulunduğu sürece süper paralısınız" atarım bi 500 tl durur orda bi zararı yok.

Ya da dersin ki "Fazili 1000tl yatyırın güzel faiz vericez hemde kampanyadan yararlanacaksın" oda ok. Onuda yaparım.

Ama bu ne abi. Daily quest gibi her ay işi gücü bırakıp bunlarla mı uraşıcam ben. 25 tl için. Para çek yatır yok atmden para çek bilmemne. Garanti açımadan öpüyor ama en azında öperken şart koşmuyo.

benim için aynen şu. hiç bir achivement tutmuyor bende, uğraşamam da şahsen ama bildiğin sıfır araba parası var mevduat hesaplarında ama adamın derdi 100 lira yatır, atm den geri çek, kontör yükle gibi zırvalar.
Sosyal ağlarda paylaş

ee hala marta kadar yazıyor steam, ben herşeyi enparaya ektardım zaten. Faiz oranı iyi, işletim ücreti yok, eft ücreti vs yok , kurlar da iyi daha ne olsun hehe.

martın kampanyası sırf bu yanlız

Mart ayında ‘Ayın Enparalısı’ olun, Mart ayı boyunca Encard’ınızla aşağıda belirtilen yerli hava yollarının kendi internet siteleri veya mobil uygulamalarından toplam 250 TL’ye kadar yapacağınız uçak bileti alışverişlerine %20 indirim kazanın!
Sosyal ağlarda paylaş

Maas hesabın varsa ve o banka yeterli seyleri saglıyorsa bir karta daha sahip olmanın bir anlamı yok enpara nın en fazla kaybedecegi musteri tipi budur.

Hanım ben 25 tl kazanmak icin queste cıkıyorum diyecek yoktur heralde.

Bu arada Finansbank bunu nasıl yapar falan gibi bir tepkim de yok. Tabiki zarar goruyorlarsa yapmaları lazım ama yaparlarsa musteri kaybederler baya heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne saçma salak iş yapmıslar
ben niye bankadan transfer yapıp fatura ödeyip cep telefonu ödeyeyim
hayatımda yapmadığım şeyler bunlar ak

ki hali hazırda sağda solda birikmiş paramı zaten enparada tutuyorum ona rağmen steam kampanyasından yararlanamayacakasm çeker giderim tüm paramı
Sosyal ağlarda paylaş

param var ölücüsü ne lan?
faizi yüksek diye mevduatı gömüyorsun işte. 3-4 aydır kullanmıyorum bile kampanyayı 10 lira spotify ödemesi dışında.

ben yine müşterisi olurum zaten kazancım 25 liradan fazla eft ücretinin olmayışı, kur oranları, faiz oranları falan. param varcılar silkelenmez yani hiçbir şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

Cok iyi olmus ucak biletimde %20 ucuza geldi ohhhhh

Ayrica ulan hemen isyan bayragini cekmissiniz bune lan? Amma somurucu insanlarsiniz somur somur biyere kadar abuse ediyorsunuz olayi sonra ohoohohohohoho sart getirmisler....

Lan adam size havadan 25tl veriyor bak havadan her ay! Ve bu oo neguzel ya karsiliksiz devam etsindiyorsunuz...

Neguzel dunya ya iste bu kafada oldugumuz surece hic bir bok haketmiyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Kampanyada baskasının varlıgının seni etkilemedigi durumlarda insanların 'bilmemkimlerden kurtulalım cok iyi olacak' demesi cok ilginc geliyo. Sanki biri senin hakkını calmıs da ondan kurtuluyosun.

yok yahu, hizmeti kullanan sayısı arttıkça kalitesi bozuluyor, azalsın. az kişi kullansın. oh mis.
Sosyal ağlarda paylaş

Editör okuma bilsen okusan neden isyan edildi anlardın. Diyoruz ki biz steamden oyun alıyoruz cünkü artık paramız var ama zamanımız az. yoksa zaten ilaçlı oynarız.
Normalde cebimde kredi kartım var sanal kartım var ben enparadan ufakta olsa bi indirim alıyorum diye uye olmusum ha cokda fifi olmazsada zaten alıcaksam alıyorum.

Wowda daily kasmak gibi her ay her ay bunlarla urasamam ben. Adam gibi bi şart koysunlar bende kullanıyım. Bu saydıkları butun islemlerden kaç para kazancaklar 50 tl mi veriyim ben sene basında 50 tllerini yormasınlar beni diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...