Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siradisi Bir Konu ve Patiye Elveda

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Elcia said:

Ben 2 haftada 1-2 gün işe gidiorum..onun dışında hep evdeyim bil.başında..ve dışarıda insanlarla konuşurken saçmalıyorum bazen..hareketlerim kontrolsüzleşmiş..evet ben sosyal delim kesinlikle...ve Olympos harika bi fikir ama kocamın işi olduu için sanırım gelemeyiz..

bu ne olm 2004 te evliymiş zaten.

dur araştırıcam ben daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Elcia said:

Ben olsam asla camı açmazdım..Evde kapı çaldığı zaman kapının yanına bile gitmiyorum kapıya ateş açabilirler die...zaten dışarıdada hep korkuyorum arabalardan tarayabilirler bizi die...O nedenden kız pencereyi açmasaymış..ama madem açtı çanta falan önemli deil bence fıymakla iyi etmişh ee canımızı sokakta bulmadık dimi!!

geniş bir hayal dünyası varmış
Sosyal ağlarda paylaş

Elcia said:

said:
BonePART, 22 Eylül 2004 02:25 tarihinde demiş ki:
bak zegna olayı solemiş ama sole bişide yapabilirsin

"ben gecelerin yanlız prensiyim. her gun dogumuyla olur her gunes battıgında tekrar dogarım. bu gun sneinle olmek istiyorum.dansederek. war mısın?"

bence bu çok hoş!ben olsam hayır demezdim:)[signature][hline]Marit Pryan

boneparta yürümüş...
Sosyal ağlarda paylaş

Elcia said:

Ya aslında kendimi savunamıycak durumda deilim...sadece birazda üşengeçlikten yoksa peyyy...mesela okuldayken bi oğlan eteğimi kaldırmıştı bende onun kolunu 2 yerinden kırmıştım...sonra bi çocuk bana laf atmıştı onunda burnuna su altında kullanılan fenerler varya onlar çok ağır olur onunla burnunu kırmıştım...ama bunlarla uğraşmak sıkıcı..bööle bi sürü olay var...çok pish döverim:D

hatun psikopat çıktı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...