Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siradisi Bir Konu ve Patiye Elveda

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Ankara'da bi arkadaşımın sevgilisi olması dışında bir vasfı yoktu, öyle düz, güzel bi kızdı sadece. Şimdi duruma bak. Gerçi tek farkı ekranda görülmüş olması sanırım.

Ama o zamanlar "ben ultima oynuyorum" dese "hadi canım" derdim hiç öyle bir ortamı yoktu yahu hayret

Editsiz edit: Liseden arkadaşımla evlenmiş ya skldjsalkj
Sosyal ağlarda paylaş

Konn said:

Aile dostu ve beni UO'dan WOW'a transfer eden kişi aynı zamanda. Kaçar tabi. Kendisiyle ilgili thread vardı "of hatuna bak yerim hüp hop" falan diye.

Buradan kaçması çok doğal zaten ya. Gerçi zamanında burada bir sürü hatun kişi varmış. Bir anda niye hepsi gitti onu bilmiyorum o aralar ben burada değildim pek.
Sosyal ağlarda paylaş

elcia idi nicki, albume resim bile koymustu kacirdiniz kizi!

alakasiz bir saatte ICQ dan bulmustu beni profil detaylarimda uo yu gormus BANA UO NUN CD KEYINI VER diye mesaj atmisti ehueheu, sonra ogretmistim nasil bizim servera girebilicegini falan filan, baya uzun sure beraber oynamistik. serverin bilmemkacinci sil bastan resetinde "o laurelin denen sirret kadini bu defa aramiza sokma, dogru duzgun male char acta evlenelim oyun icinde" demisti, onun baskisi ile paladin viktor u acmistim, cok cabuk baydim ve kizil female necro-mage acmistim sifirdan gidip filan :p

ha bide ahrdcore frp ci idi, olum kapisi serisini okiyim diye basimin etini yiyordu, cok kitap var asiri masrafli olucak diye hic bulasmamistim :p

teeey teeey, keske SS ler duruyor olsada koysam buraya, kimbilir nereye kalkti arsivledigim dvd ler
Sosyal ağlarda paylaş

Elcia said:

Merhaba herkeze..Sormak istediğim bi konu var.Belki acaip gelebilir ama bunu çok ciddi soruyorum..Acaba oyunda tecavüz serbestmidir..Bu suç değilmidir?Yani bi cezası olması gerekmezmi??Çünkü ölmekten daha çok rahatsiz edio insani..Gerçi genelde erkek olduğunuz için belki saçma gelebilir ama bayanlar katilicaktir bana..Cinayet ve hırsizliğa ceza olduğu gibi bunada olmalı.Eğer varsada nasıl??Tesekkür ederim.

uo da tecavüzmü vardı lan saklşf
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

Elcia said:

Merhaba herkeze..Sormak istediğim bi konu var.Belki acaip gelebilir ama bunu çok ciddi soruyorum..Acaba oyunda tecavüz serbestmidir..Bu suç değilmidir?Yani bi cezası olması gerekmezmi??Çünkü ölmekten daha çok rahatsiz edio insani..Gerçi genelde erkek olduğunuz için belki saçma gelebilir ama bayanlar katilicaktir bana..Cinayet ve hırsizliğa ceza olduğu gibi bunada olmalı.Eğer varsada nasıl??Tesekkür ederim.

uo da tecavüzmü vardı lan saklşf

emotelarla yapılır. frp delisi biriyse o yapılandan etkilenmiş olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Turkiye yasamak icin cok yanlis bi secim o kisi icin. At gozlugu takip gezemiyosan, baya hayal kirikligi yasiyodur o arkadas.

Ya bagdat caddesinden ayrilmayacaksin ruh ve beden olarak ya da isvece gidip barmaid olup sosyal acidan rahatlama yasayacaksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

elcia idi nicki, albume resim bile koymustu kacirdiniz kizi!

alakasiz bir saatte ICQ dan bulmustu beni profil detaylarimda uo yu gormus BANA UO NUN CD KEYINI VER diye mesaj atmisti ehueheu, sonra ogretmistim nasil bizim servera girebilicegini falan filan, baya uzun sure beraber oynamistik. serverin bilmemkacinci sil bastan resetinde "o laurelin denen sirret kadini bu defa aramiza sokma, dogru duzgun male char acta evlenelim oyun icinde" demisti, onun baskisi ile paladin viktor u acmistim, cok cabuk baydim ve kizil female necro-mage acmistim sifirdan gidip filan :p

ha bide ahrdcore frp ci idi, olum kapisi serisini okiyim diye basimin etini yiyordu, cok kitap var asiri masrafli olucak diye hic bulasmamistim :p

teeey teeey, keske SS ler duruyor olsada koysam buraya, kimbilir nereye kalkti arsivledigim dvd ler

YA BOYLE BİRSEY NASİL OLABİLİR

ASLİ GERİ DON

BİLEMEDİK ASLİ Bİ BOK YEDİK

ASLİ BİZ ASLİNDA OYLE ADAMLAR DEĞİLiz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...