Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

ben gecen sezon ilk kez rank kastım dedim bi leg. olayım yoksa paladin 200'ü görmezdi saddas

daha önce sirf para icin,casual kasardım 5-6 görürdüm zorlamaya baslayıncada casual'a dönerdim geçen sezon 6'yı göremedim kanser olacaktım. (strategy fln yok tabi şu lvl'da anti aggro oyna vs gibi)

Geçen sezon zaten bi zoo patlaması oldu bende kendime dedim zoo oynamam öyle gecti... Bu sezonda full arena nasipse gelecek sezon yapıcam

http://www-cdn.jtvnw.net/images/xarth/e/spacemarine/sm-orc.png
Sosyal ağlarda paylaş

hayır, bence hepsinin şansı aynı değil. bu özellikle belirtilmemiş olduğu için aynı demek doğru olmaz bence.
daha önce de bunu konuştuk ama benim azıcık olan legendarylerimin çoğunun 11-12winlik runların packlerinden gelmesi tesadüf olamaz.
dağlar kadar fark yoktur belki ama 0 winden leg çıkma şansı %1-2 ise 12 winden %3-4-5 falan oluyordur kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

hayır, bence hepsinin şansı aynı değil. bu özellikle belirtilmemiş olduğu için aynı demek doğru olmaz bence.
daha önce de bunu konuştuk ama benim azıcık olan legendarylerimin çoğunun 11-12winlik runların packlerinden gelmesi tesadüf olamaz.
dağlar kadar fark yoktur belki ama 0 winden leg çıkma şansı %1-2 ise 12 winden %3-4-5 falan oluyordur kesin.

allam yaleppim. mantık harika. "benim başıma geldi, o zaman doğrusu budur"

3-3 biten arenadan sonra legendary çıktı bana mesela onu napcaz. packten de diil he, arena ödülü olarak geldi.

arena pack'inden de tonlarca legendary çıktı. hatta 12 winlerimin hiçbirinde çıkmadı.

"anlamı ve manası yok zaten 12 yapana bol legendary verelim diğerlerine daha az verelim" mantığının.
Sosyal ağlarda paylaş

pack olayının tamamen random olmasının hiçbir şekilde ispati olamaz ki adamlar ne kadar derse desin rulet masasının altında bir buton olmadığını nasıl ispatlayacan. benim kriterim kendi gördügüm ortalama ayda 15 pack açıyorum arenadan 3 ayda belki daha uzundur süreç, 1 tane leg geldi. internetten toplu deck açma videolarına bakıyorum ortalama 15 tanede bir leg çıkıyor. 0-3 yapılan deckten leg çıkması benim için kriter değil 40 yılda bir birisine iyi deck verip honey trap yapıyorlar belki.

ikinci bir nokta sadece gvg deck i gelmesi. arena yapa yapa zaten normal kartlarını tamamladım habire aynı kartlar geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...