Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #7

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

sabonis said:

ben şu anda bi kart yarattım aslında. zoo gibi ufak ama çok minion'lı decklere karşı:
4 mana 4/3 Taunt, Battlecry: Gain +1 health for each enemy minion.

4 manaya 4/3 taunt + battlecry çok ucuz değil mi? Shieldmasta 3/5, onla aynı value + battlecry veriyorsun.

biraz güçlü olduğu konusunda katılıyorum. epic falan yaparlar gerekirse ya. ama buna benzer bişi lazım.
ha ayrıca 3/5 kesinlikle daha güçlü 4/3'ten. aynı falan değiller yani.

zoo baştan kontrolü alınca kolay kolay bırakmıyorlar. druid of the claw bile yetersiz kalıyor. ancak böyle bi kart çözebilir.

4 mana 3/3 taunt şeklinde olabilir belki. ama onun da senjin olabilmesi için her zaman 2 minion olması lazım rakipte. çok mantıklı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

sabonis said:

ben şu anda bi kart yarattım aslında. zoo gibi ufak ama çok minion'lı decklere karşı:
4 mana 4/3 Taunt, Battlecry: Gain +1 health for each enemy minion.

4 manaya 4/3 taunt + battlecry çok ucuz değil mi? Shieldmasta 3/5, onla aynı value + battlecry veriyorsun.

ama söle düşünmen lazım sex dice.

Birincisi conditional card board boşken 4 mana 4/3 gibi manasız bi kart oluyo 2 manaya counterlanıyo.

Ayrıca silencelanınca troll 3/5 creature bu 4/3 gene.

Belki 3/3 olsa olabilir. Ama 4 manayada 3/3+minionda çok güçsüz olur.
Sosyal ağlarda paylaş

4/3 pratikte ziyan, teoride shieldmastayla aynı value. Bi ton dandik kart var yine de benzer mantıkta teorik hesaplamalara uyup pratikte iş yapmayan, ondan zor diyorum. Kartı 5 manaya çıkarsan bu defa deli overvalue olacak ve zaten ilk başta düşündüğün işlevi tamamen kaybedecek falan.

Bence 4 değil de 3 ya da 2 attacklı bi minion daha çok iş görür, hem dengelemesi de daha kolay. Blackwing tech. kafası olabilir mesela, 3 manaya 2/3 taunt dragon, elinde başka dragon varsa +2 health. Minion başına health çok wildcard oluyor, direk işe yaramayacağı durumlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...