Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

kfc ekmeğini kim seviyor lan?

hani çok kfc yemem ama 10 yılda totalde bi 50-60 kere gitmişimdir. O ekmek bir kere bile pişmiş gelmedi. İstanbul-İzmit-Ankara hepsinde gittim farklı farklı şubelere asfasd

Gerçi KFC zaten komple boktan bir fast foodcu, Popeye's varken oradan yiyen fakirdir. Ruh fakiri

iyi ki çok gyemiyormuşsun, 2 ayda 1 kfc yerim demiyor da 10 yılda 50-60 kere gittim diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

offf yemek muhabbeti aciktirdi, oglen olmus hazir dunden kalan yemegimi yiyim, baya guzel olmus :3

http://2.bp.blogspot.com/_LVPunSxnckE/TN084ybw4AI/AAAAAAAAAaI/D6cXtL-iSmI/s1600/finished+dish%252C+kiymali+fasulye.JPG

son sayfalardada pic olsun bolece :p

şunu zeytinyağlı değil de kıymalı yapmak çok yanlış bi seçim.
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:

DarKRideR said:

hani çok kfc yemem ama 10 yılda totalde bi 50-60 kere gitmişimdir. O ekmek bir kere bile pişmiş gelmedi. İstanbul-İzmit-Ankara hepsinde gittim farklı farklı şubelere asfasd

Gerçi KFC zaten komple boktan bir fast foodcu, Popeye's varken oradan yiyen fakirdir. Ruh fakiri

iyi ki çok gyemiyormuşsun, 2 ayda 1 kfc yerim demiyor da 10 yılda 50-60 kere gittim diyor.

ahahahahahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Yok lan KFC'den tiksiniyorum harbi, o yoğunca gittiğim dönemde öğrenci olduğum dönem falandı. Son 2 yılda totalde 1 kere gittim mesela. o da capacity'dekine arkadaş grubu çok gitmek istedi diye. Bir kez daha tiksindim.

Ya sanki sadece KFC'nin kullandığı leş bir yağ varmış gibi, ne bileyim Dubai'de her boka palmiye yağı koymaları gibi bunlarda böyle sikimsonik bir yağ mı kullanıyorlar ne fast food olayında TR de tiksindiğim tek yer KFC.

Popeye's e düşüyorum ama ne yalan, 1 ay oldu falan oraya da gitmedim gerçi de ondan önce sanırım haftada bir Wicked Menü çekerdim asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

şu o kadar doğru bir tespit ki
DarKRideR said:

Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Ne fark var kfc ile popeyes arasında, anlatsana..

hacı diyorum ya kfc'nin yağından mıdır pişirme tekniğinden midir kullandıkları tavuklardan mıdır nedir bana çok kötü geliyor. Yiyemiyorum.

Popeye's öyle değil ama, daha hafif oluyorlar. Yine yağlı tabii ki dibine kadar da böyle bokunu çıkarmadıysan eğer yedikten sonra mideni vs. hiçbir şekilde rahatsız etmiyor.

KFC yedikten sonra resmen ağzımda leş gibi bir tad vs. oluyor.

Esnaf said:

kfc nin tavukları daha büyük ama ikiside o paraya değmez.ulan tavuk lan 2 kilo fiyatına 2 tavuk 1 kola veriyorlar

Dışarıda yemek zorundaysan iyi seçenek Popeye's, misal o Wicked Menü 15'li 11.50 mi neydi yanılmıyorsam. Tam tavuğu biz bazen canımız çektiğinde pişmiş olarak 7.5'a alıyoruz. Hani bu yüzden Wicked kola ve patatesiyle kemiksiz olarak gayet güzel oluyor. İnsan olana yetiyor da 15 tanesi asdfsda

Bu arada Popeye's 'in kemikli menülerini de yemiyorum. Onlarda leş gibi oluyor. Kemiksiz için övüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

offf yemek muhabbeti aciktirdi, oglen olmus hazir dunden kalan yemegimi yiyim, baya guzel olmus :3

http://2.bp.blogspot.com/_LVPunSxnckE/TN084ybw4AI/AAAAAAAAAaI/D6cXtL-iSmI/s1600/finished+dish%252C+kiymali+fasulye.JPG

son sayfalardada pic olsun bolece :p

şunu zeytinyağlı yapacaksın arkadaşım yanına da cacık ohh mis..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...