Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pic Thread #3

quixef

Öne çıkan mesajlar

goldbären said:

Rewendor said:

Küçük firma dediğin gibi parayı bastırır sıyrılır belki de koca Pınar ya da Banvit'in bunu yapabileceğini sanmıyorum ben. Bu tür işler için fazla yüksek profilli firmalar.

164 bin adet hamburger etinin nereye gittiği konusu açıklığa kavuşturulamadı.

http://ekonomi.haberturk.com/makro-ekonomi/haber/553175-bakterili-hamburger-satildi

İtiraf gibi post atmışsın (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

fastfood kotulemek degil, eski evime 5dk idi burger king. hayatimda bir donem aksam 5-6 gibi uyaniyor, 7 gibi BK e gidip 3 hamburger - 3 tavukburger aliyordum (bazen en buyuk boy patateste ilave ediyordum buna), migrostanda 2.5lt kola ve abur cubur alip wow un basina geciyordum, bilgisayar masamin yaninda tuzluk ve ketcap mayonez bulunurdu hep ki mini buzdolabi aliyimda kapali balkonuma koyiyim, kola stoklarim kafasi vardi. sabaha kadar abur cuburlari tuketip acilir acilmazda dominostan 2 buyuk boy pizza soyleyip onu yiyip yatip uyuyordum.

naptın yahu sen yazdıkça ben pişmanlık hissettim burda
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Laurelin said:

fastfood kotulemek degil, eski evime 5dk idi burger king. hayatimda bir donem aksam 5-6 gibi uyaniyor, 7 gibi BK e gidip 3 hamburger - 3 tavukburger aliyordum (bazen en buyuk boy patateste ilave ediyordum buna), migrostanda 2.5lt kola ve abur cubur alip wow un basina geciyordum, bilgisayar masamin yaninda tuzluk ve ketcap mayonez bulunurdu hep ki mini buzdolabi aliyimda kapali balkonuma koyiyim, kola stoklarim kafasi vardi. sabaha kadar abur cuburlari tuketip acilir acilmazda dominostan 2 buyuk boy pizza soyleyip onu yiyip yatip uyuyordum.

naptın yahu sen yazdıkça ben pişmanlık hissettim burda

110 kiloyum şurda yazılanların yarısını bile yemiyorum, bu arkadaş nasıl hayatta kalmış?
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

fastfood kotulemek degil, eski evime 5dk idi burger king. hayatimda bir donem aksam 5-6 gibi uyaniyor, 7 gibi BK e gidip 3 hamburger - 3 tavukburger aliyordum (bazen en buyuk boy patateste ilave ediyordum buna), migrostanda 2.5lt kola ve abur cubur alip wow un basina geciyordum, bilgisayar masamin yaninda tuzluk ve ketcap mayonez bulunurdu hep ki mini buzdolabi aliyimda kapali balkonuma koyiyim, kola stoklarim kafasi vardi. sabaha kadar abur cuburlari tuketip acilir acilmazda dominostan 2 buyuk boy pizza soyleyip onu yiyip yatip uyuyordum. yurtdisina gittigimde kaldigim yere yakin burger king ve mcdonalds aradigim ilk seyler oldu direk, yemek yapmakla ne ugrasicam her aksam gene yerim living the dream olur kafasi vardi.

cok sukur kapandi o defterler, zor kurtardim kendimi fast food belasindan ki en buyuk vukuatim mc donaldstan ayda bir filan tek hamburger veya tavuklu almak ile kucuk sezar hazretlerinden kepekli ince dilim pizza soylemek 2 haftada bir filan. gidip brocoli yiyin veya vegan olup facebooktan et yiyenlere nefret kusun diyen yokta igrenc yaglarda kizarmis, agir soslu ve resmen kalori bombasi olan yiyicekleride elestiririm yani. kizartma uzak durulmasi gereken birsey insan sagligi icin, mis gibi izgara var ki kebap yiyin zerre elestiri gelmez cunki kuyruk yagini basmadilarsa ole aman aman tehlikeli degil

pic related

http://i.capsspot.com/s/23/10/967865.png

Viki ne bileyim tansiyonun şekerin fln sapıtmıyo muydu o kadar kötü beslenirken?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla çift tur kızartma hikayesi yapıyorum ben:
Patatesleri suda bekletip kuruttuktan sonra kaynamamış yağa batırıp çıkarıp kuruluyorum. Ondan sonra kaynamış yağda az bir çevirip çıkartıyorum. Dışı tam bu altın rengini yakalıyor, içi de ipek gibi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kim kızartmada zeytinyağı kullanıyo ki? Biz kullanıyoruz hadi doğduğumuzdan beri alıştık, ağır gelmiyor.

Ama alışmamış adama zeytinyağında yapılan kızartma ağır gelir yiyemez. O yüzden genelde çiçek yağıyla fln yapıyolar kızartmayı. O zaman da gg işte.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

şu andan itibaren kötü beslenmeyi bırakıyorum.

dolaptaki son ice tea bir de kinder happy hippo var onu da iyyim VALLA SON

karamuratla tanışınca sen ne iyi insansın deyip direk kelime i şehadet getiren bizanslılar gibi olmuş bu. tık diye bırakınca 2 hafta sonra dönülüyor, yavaş yavaş git
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende yiginla saglik sorunu vardi, karaciger yaglanmis ve buyumustu, yurtdisinda doktor bole bir bakti, boynunu inceleyebilirmiyim dedi ve sonra "sende insulin direnci baslamis, boynunun kahverengi lekelenmis gel bi olcum yaptiralim" diye girdi konuya, tip 2 diyabet kapima kadar dayanmista haberim yokmus direk filan, kolesterol rezaletti, nabiz 120 civarinda seyrediyordu filan, self destructive olmak tam oalrak bole oluyor iste
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...