Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpek Sahiplenme

cicibeybe

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

ev için bu da aşırı enerjik. havlaması var, aşırı ilgi istemesi var. her yeri çiğnemesi var... kolay değil.

Bu kriterler olmayan köpek var mi ya.

Ben olsam boston terrier alirdim he enerjik mi sapına kadar :D
http://www.bterrier.com/wp-content/uploads/2012/10/scorpion-halloween-costume-of-echo-the-boston-terrier.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

sabonis said:

ev için bu da aşırı enerjik. havlaması var, aşırı ilgi istemesi var. her yeri çiğnemesi var... kolay değil.

Bu kriterler olmayan köpek var mi ya.

e haliyle bir sürü var.

ilgi var aşırı ilgi var, enerji var aşırı enerji var, ayrıca havlamayan bir sürü köpek var. yalnızken ağlayan var ağlamayan var. vs vs

köpek dediğin şey evrimleşmiş bir şey değil. insanoğlunun ihtiyaçlarına göre sonsuz şekilde çiftleştirdiği ve yarattığı bir hayvan.
Sosyal ağlarda paylaş

köpek resmi mi koyuyoruz?

bu hatunun adı lusi,3 yaşında,foto çekildiğinde 1.5 yaş civarıydı,ama enine doğru biraz göbek yapması dışında boyutları çok değişmedi

baya iyi huylu,evde kediyle yaşıyor,evde sakin sokakta canavar gibi hareketli,laf dinliyor zeki fln,muhteşem bir hayvan

para mara vermedim,kendisi henüz 5 aylıkken bakamayan birinden aldım,sokağa atacaklardı yoksa

sahipsiz köpek dolu heryer,gidip para vermenizi önermem,o kadar güzel hayvancağızlar varki,sevgi dolu,cidden bi el uzatsan hayat boyu dostun olmaya hazır,onlar dururken lütfen petshoptan çiftlikten hayvan almayın

saygılar
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

benim gönlümün tahtına beagle ve corgi oturdu şuan :)
zaten peder 24 saat evde, öyle kimseye gezmeye de gitmez kolay kolay yatılı falan (bayramlarda falan sürükleye sürükleye götürüyoruz kardeşlerine yatılı misafirliğe)
sıkıntı olmaz herhalde enerjik olması

corgiler çok pahalı yav. Bi de itoğlu itler hiç sahipsiz kalmıyor. Bizim ite kardeş olarak bi tane corgi alayım istiyorum ama barınaktaki ajanımdan hala ses seda çıkmadı.

Evet İzmir Işıkkent barınağında ajanım var. Gelen bütün köpeklerin haberini veriyor. Cins köpek satın almak isteyen insanlara yönlendiriyorum. Kazara çiftlikler falan öğrenseler dayak manyağı ederler heralde:D
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

Ya şu benim kuzenin eski sevgilisinin köpeğiydi, hastasıydım valla, evde çok yaramaz değil, çok bi havlaması da yoktu, aşırı akıllıydı ve çok enerjikti. Cinsini hep unutuyorum sdf

http://instagram.com/p/QhvSaSq7OY/
http://instagram.com/p/QhxaYDK7Px/
http://instagram.com/p/OWuXVzq7EG/

King charles cavalier fln gibi bişydi bunların adı
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

cicibeybe said:

benim gönlümün tahtına beagle ve corgi oturdu şuan :)
zaten peder 24 saat evde, öyle kimseye gezmeye de gitmez kolay kolay yatılı falan (bayramlarda falan sürükleye sürükleye götürüyoruz kardeşlerine yatılı misafirliğe)
sıkıntı olmaz herhalde enerjik olması

corgiler çok pahalı yav. Bi de itoğlu itler hiç sahipsiz kalmıyor. Bizim ite kardeş olarak bi tane corgi alayım istiyorum ama barınaktaki ajanımdan hala ses seda çıkmadı.

Evet İzmir Işıkkent barınağında ajanım var. Gelen bütün köpeklerin haberini veriyor. Cins köpek satın almak isteyen insanlara yönlendiriyorum. Kazara çiftlikler falan öğrenseler dayak manyağı ederler heralde:D

Dostum bize de bi el ataydın :d
Çiftlikten veya petshoptan köpek alasım hiç yok
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle yapabilirsin. İstanbul'daki barınaklarda da veterinerler çalışıyor. Bir gün arabanla çık git barınaklara. Veteriner olmayan bakıcılarla konuşman bi işe yaramaz. Veterinerlerle görüşmen lazım. Durumu anlat. Babamla beraber yaşayacak falan de. "Aslan veteriner kaplan veteriner" de. Bir şekilde ikna edebilirsen barınağa gelen köpeklerden uygun olan bir tane gelirse zaten sana ulaşır.

Bu arada barınağa sadece sokak köpeği geliyodur diye düşünme. Işıkkent barınağına pugdan tut sen bernara kadar her çeşit cins köpek geliyor. Ancak cins köpekleri çok hızlı bir şekilde sahiplendirebiliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
DoGMeaT said:

köpek resmi mi koyuyoruz?

bu hatunun adı lusi,3 yaşında,foto çekildiğinde 1.5 yaş civarıydı,ama enine doğru biraz göbek yapması dışında boyutları çok değişmedi

baya iyi huylu,evde kediyle yaşıyor,evde sakin sokakta canavar gibi hareketli,laf dinliyor zeki fln,muhteşem bir hayvan

para mara vermedim,kendisi henüz 5 aylıkken bakamayan birinden aldım,sokağa atacaklardı yoksa

sahipsiz köpek dolu heryer,gidip para vermenizi önermem,o kadar güzel hayvancağızlar varki,sevgi dolu,cidden bi el uzatsan hayat boyu dostun olmaya hazır,onlar dururken lütfen petshoptan çiftlikten hayvan almayın

saygılar

bende tam bunu demeye gelmiştim. Çok fazla terk edilmiş köpek var. hangi ilde oldugunuzu söyle taze ilanlardan yollayayım. Bizim kızı sahiplendiğimizde 3 yaşındaydı. Şimdi 6 yaşında.Biraz kedi gibi davransada çok tatlı it oğlu it.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...