Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GİERZEKLER

Baggio

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

http://www.celebritymemes.com/images/2014/February/5/52f26a9442d45.jpg

Tatar bunu demek istiyor, Louis C.K de haklı, Tatar da haklı. Üslup farklı olsa da adamın demek istediği şey son derece legit bence. Siz hayatı kendi yaşadığınız şeyin dışında görmeyi denerseniz anlarsınız. Ben bir tane gofret çaldım nolcak demek yerine, herkes benim gibi bir tane gofret çaldım nolcak dese memleket ne hale gelir diye düşünseniz her şey yerine oturur zaten.

Ama sanırım önemli olan sizin bir tane gofreti zenginlerden çalabiliyor olmanız.

zaten bin yıllar süren insanlık gelişimde devletlerin çıkış noktası da buna dayanıyor, güçlü olanların, değil fakir olanların "birleşerek" oluşturduğu kurumlar, bu sayede diğer "güçlü" olanlar güçsüz duruma kalıp yok oluyor

şehirler, devletler bu yüzden meydana getirilen kurumlar ve bu birleşmenin bir sonucu olarak, beraberce yaşamanın sağlanması içinde kurallar konulması gerekiyor

tabii, fikir ve dürtü böyle olsada, yazılan kadar kolay olmuyor işleyiş...
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Kondom alıcam en büyük boy olanından okutucakken kızın teki geldi. "Yardımcı olaaayy........" vın topukladı.

Masakari said:

Kondom alıcam en büyük boy olanından okutucakken kızın teki geldi.

Masakari said:

Kondom alıcam en büyük boy olanından

Masakari said:

en büyük boy olanından

Masakari said:

en büyük boy

Masakari said:

en büyük
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

abi olay birinin fazla parası var diye çalmak değil. patronların servetlerinin büyük olması bize hırsızlık yapma hakkını sağlamaz. ancak şu var ki hep kazıklanan tarafta olmak istemiyorum. para üstünü alamadığım 1 kuruşlar bile geçerli bir sebep 5-6 liralık minik hırsızlıklar yapmak için.

i.melih metro kartlarını iptal etmiş, belediyeden değiştir diyor
kim uğraşacak
kaçak binerim eski kartlarım kadar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...