Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Superonline Fiber kullanan var mı?

sabonis

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
sharky said:

Superonline 'ın fiber başka. TT 'nin alt yapısı ile alakası yok Superonline 'in.

şarkicim
bende bu ilk huawei beyaz modemden var, wireless cok cok kötü. yan oda dan çekmiyor diger pcler.

aradım 2 kere anlattım durumu ama salaga yatıyorlar. nette çok var aradık söyledik degiştirdiler diyen ama anlatamadım durumu
bu ay sonuda taahhüt bitiyor, aboneligi iptal ettirip tekrarmı başvursam yeni modem icin. 4 yıldır aboneyim bi modemi yenilemiyorlar mk.

bi yolu varmı bu olayın yoksa böle abonelikle çingenelikmi yapayım.
Sosyal ağlarda paylaş

bir kaç mantıklı kampanyası var

turbo bilmemne 5tl'ye 24 saat 100mbit sınırsız kota sağlıyor

bir de benim şu an kullandığım akk'siz gece diye bir kampanyası var, 1 ay boyunca gece 24-06 arası kota doldurmuyor. o da 10 tl

hesap kitap düzgün yap yerim, ben şu an turkcell tv ile birlikte 50 mbit hız'â 110tl ödüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

digiturk olan arkadaşlarım var, ekstra 1-2 kanal var izlenecek home entertaintment vs onun dışında özellikle izlediğin kanal yoksa digiturk'e gerek yok bence.

turkceltv'nin en iyi avantajı 24 saat geriye alabiliyosun yayınları, kaçırırısan kayıt edebiliyosun ama ben kullanmıyorum tabi.

hız olarak kesinlikte diğer firmalardan iyidir ama işte kampanyaları kafalarına göre değiştiriyo ibneler.
Sosyal ağlarda paylaş

benim 50Mb/s 150Gb AKK'li taahutum bitiyor nisan'da. yeni taahut ile hangi kampanyadan yararlansam diye baktım tek mantıklı gelen 100Gb AKK'li, gece 00:00-06:00 arası kotaya takılmama kampanyası oldu.

Bunun dışında asus tablet, apple tv falan var ama onceki kampanyadan zaten asus tablet almıstım, hala kısmen ihtiyacımı gorur vaziyette. apple tv desen kotadan patlatırım her ay ve 36 ay taahut istiyor, pahalı vb.

diger kampanyalarda da hep 125 ya da 100 Gb kota koymuslar. sizce de gece kusu mantıklı degil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Revangelis said:

fiber çekmiş bizim apartmana kadar ttnet
ama ttnetin fiber pakedine geçmek istemiyorum
superonline aynı hattı mı kullanıyo geçemez miyim superonline'a hazır fiber gelmişken

heriflere para kazandırmak istemiyorsan başka ama ttnet fiber performans olarak stabil, vaadettiğini sunuyor sana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...