Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 1

forgiver

Öne çıkan mesajlar

tartışılır tartışılcak da, türkiye burası, rıdvan da dedi programda, tff hemen acele kararlar almamalı sakin olmalı falan diye.

cunku ateş eden adam yarın diyecek oha adamın işine yaradı 1 hafta dinlendiler sakatlar iyileşti falan diyecek.

ha büyük ihtimal tüm lig tatil olsa da onu diyecek de sdafs

neyse demek istediğim, bu konunun ilk mesajında da söylediğim gibi ligler tatil edilmeliydi, bugunkü ve yarınki maçlar falan da oynatılmadan ama işte o olmaz bizim ülkede

şimdi gördüm ali dürüst de ligler ertelensin demiş 1 hafta.
bence suclular bulunup olay aydınlatılana kadar ertlenmeli
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçe yanlış coğrafyanın kupasını çaldı. oralarda sittin sene unutulmaz. hata ve zarardan oluşan bir popülasyon olduğu için insan gibi tepki verilmesini beklemek gerçekçi olmaz. sadece bir kişi silahla saldırmıştır belki ama taş atanlar gösteriyor ki fırsatı olsa çok daha fazlasını yapacak birçok kişi var.

kusursuz güvenlik önlemi alsan o da oyuncuları psikolojik olarak etkiler. ben aziz olsam takımı o taraflara bir daha yollamam. futbolcusunun hayatını birazcık önemsiyorsa ne federasyon, ne yayıncı kuruluş ne de politikacıların baskısına boyun eğmemelidir, vaatlerine kanmamalıdır, yollamamalıdır. federasyona rest çekilecek bir mevzu varsa önceden gündeme gelen kolpalar, kibir gösterileri değildir, budur.
Sosyal ağlarda paylaş

Yapılan harekete söylenecek söz yok zaten, hiçbir savunması yok. Umarım kısa sürede yakalarlar kim yediyse o haltı.

Ama neden lig veya maç erteleniyor onu merak ediyorum ben.

Bu tür durumda tam tersine güçlü bir imaj çizilip saldırgan hemen yakalanmalı, maçlar da aynen devam etmeli bence. Yoksa işine gelen tutar bi eylem yapar ligi erteletir kafasına göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Yapılan harekete söylenecek söz yok zaten, hiçbir savunması yok. Umarım kısa sürede yakalarlar kim yediyse o haltı.

Bu tür durumda tam tersine güçlü bir imaj çizilip saldırgan hemen yakalanmalı, maçlar da aynen devam etmeli bence. Yoksa işine gelen tutar bi eylem yapar ligi erteletir kafasına göre.

psikoloji,k olarak olumsuz etkilendikleri için
başına kötü bir şey gelse mesela kafa izni alırsın
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

fenerbahçe yanlış coğrafyanın kupasını çaldı. oralarda sittin sene unutulmaz. hata ve zarardan oluşan bir popülasyon olduğu için insan gibi tepki verilmesini beklemek gerçekçi olmaz. sadece bir kişi silahla saldırmıştır belki ama taş atanlar gösteriyor ki fırsatı olsa çok daha fazlasını yapacak birçok kişi var.

kusursuz güvenlik önlemi alsan o da oyuncuları psikolojik olarak etkiler. ben aziz olsam takımı o taraflara bir daha yollamam. futbolcusunun hayatını birazcık önemsiyorsa ne federasyon, ne yayıncı kuruluş ne de politikacıların baskısına boyun eğmemelidir, vaatlerine kanmamalıdır, yollamamalıdır. federasyona rest çekilecek bir mevzu varsa önceden gündeme gelen kolpalar, kibir gösterileri değildir, budur.

juventus türkiyede terör var diye uefa tarafsız sahada maç ayptırmıştı
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

Rewendor said:

psikoloji,k olarak olumsuz etkilendikleri için
başına kötü bir şey gelse mesela kafa izni alırsın

İyi de bir sonraki lig maçı 1 hafta sonra, annesi babası ölene bile 3-4 gün izin veriyor şirketler. 2 gün kafası başka yerde iyi antrenman yapamadı diye lig erteletme manasız bence. Ya da hadi bir hafta maksimum diyelim, o da çok doğru gelmese de.
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

arcane said:

juventus türkiyede terör var diye uefa tarafsız sahada maç ayptırmıştı

yok bi hafta ertelenmişti sadece maç
Sosyal ağlarda paylaş

Fenere sıkılan mermi türk futboluna sıkıldı, deplasman takımlarının güvenliği yok,olayı çözene kadar ligleri erteliyoruz... Mantıklı

Fenere sıkılan mermi türk futboluna sıkıldı, ama sadece 9 gün sonra kadıköyde fenerin kalesindeki maçı erteliyoruz,kalan herşey normal devam.. Mantıksız
Sosyal ağlarda paylaş

http://i.imgur.com/6Kj4nd8.jpg

trabzon'da ben bildim bileli bir fenerbahçe nefreti var, 3 temmuz'dan önce de taşlama olayları filan yaşanıyordu.trabzonlular öyle rahat ki şehirde istediklerini yapabiliyorlar, emniyet karışmıyor hiçbir şekilde.adamlar bu kadar boş ortamda silah da sıkar, bomba da atar.geçen senelerde avni aker'de sahaya bıçak bile atıldı ama adamlara tek yaptırım saha kapatma, o da umurlarında değil.istanbul'da birisi sahaya meşela atsa ertesi gün evinde alırlar.

ayrıca adamlar cidden büyük sıkıntı var.3 temmuz'dan sonra hangi maça gitsem karşı tribünde trabzon formalı insalar oluyor, bize küfür ediyor.daha bugün banvit deplasmanında trabzon formalı biri küfür ederek önümüzden geçti, polis adamı gözaltına alması gerekirken, bize engel olmaya çalıştı.maçta hayatımda bir ilki yaşadım zaten, polis nefes koklayarak alkol kontrolü yapıyordu, böyle saçma bir emniyet olur mu ya.insan utanır, nefes koklamak nedir.polisi koymuş oraya, millete hohla diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

deplasman takimlarinin guvenligi yok diye bi durum yok ortada, sadece fenerin trabzonda guvenligi yok. onu gectim, ulkede kimin nerden guvenligi var? herseyi kapatin madem.

applev0dka said:

Fenere sıkılan mermi türk futboluna sıkıldı, deplasman takımlarının güvenliği yok,olayı çözene kadar ligleri erteliyoruz... Mantıklı

Fenere sıkılan mermi türk futboluna sıkıldı, ama sadece 9 gün sonra kadıköyde fenerin kalesindeki maçı erteliyoruz,kalan herşey normal devam.. Mantıksız
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah hohlama efsaneymiş.

@aquila

abi zaten ülkeyi kapatma zamanı geldi de geçiyor haksızmıyım ?

dediğim gibi yarınki toplantıda neler söylenecek merak ediyorum açıkcası. Şu durumda verilecek en saçma ve tepki çekecek karar tek maçı ertelemek olurdu ve şaşırtmadılar onu yaptılar.

bu sırada ülkede spor(!) programları

Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

rew insallah senin bulundugun otobusun soforunu oldururler ya.

Başkası olsa neyse de sana yakıştıramadım fizban.

İşin travmatik kısmını reddetmiyorum zaten. Sadece iş dünyasından örnek vererek 1 haftanın tolere edilebilecek süre olarak fazlalığını dile getirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...