Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[talep]Çok acil "sanatsal" fotoğraf tutosu

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Ya yarın izmir bitpazarında bişe açılışı mı ne varmış. Hem bizim gazete için fotoğraf hem de dergi için "sanatsal" fotoğraf çekeceğim. Özellikle balık gözü istiyorlar. Tamam haber fotoğrafçılığı eyvallahta ben ne anlarım sanatsal fotoğraftan. 30 yaşıma geldim 1 defa balıkgözü fotoğraf çekmedim. Söylemeye çalıştım ama pek umursayan olmadı. "Senin kendi fotoğraf makinen bile var yaparsın aslansın kaplansın" dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

imamizer said:

kıza tabi "ben fotoğraf da çekiyorum" diye attın tuttun, gel hadi çekelim yarın ben de makina var dedi tutuştun di miiii

İmam bu tarz spot on tespitlerin kişisel deneyimden mi kaynaklaniyor?

agfs yani.. biraz..

abi bu topraklarda sanatsal foto algısı = eppek yiyen sümüklü çocuk, kahvedeki sigara içen yaşlı amca ve tarla ortasında sik gibi tek başına duran ağaç.

netten bul ben çektim de ver gitsin illa spesifik bi konu veya nesne/kişi çekimi değilse.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Sparkcaster said:

imamizer said:

kıza tabi "ben fotoğraf da çekiyorum" diye attın tuttun, gel hadi çekelim yarın ben de makina var dedi tutuştun di miiii

İmam bu tarz spot on tespitlerin kişisel deneyimden mi kaynaklaniyor?

agfs yani.. biraz..

abi bu topraklarda sanatsal foto algısı = eppek yiyen sümüklü çocuk, kahvedeki sigara içen yaşlı amca ve tarla ortasında sik gibi tek başına duran ağaç.

netten bul ben çektim de ver gitsin illa spesifik bi konu veya nesne/kişi çekimi değilse.

İşte spesifik bişe çekecem. Bir şey açılışı varmış ben dahi bilmiyorum neye gideceğimi. Devlet sırrı sanki amk.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Yarın saat 12'de özellikle balık gözü de olan sanatsal fotoğraflar falan çekmem isteniyor. Bana yarın tek bir haberi idare edecek kadar sanatsal fotoğraf tutosu hazırlayabilecek var mı?

3 paket malbuş + 1.5 iskender ısmarlarım.

hmm normal teklif 2 malbuş 1 dönerdir.

demekki arkadaş "O An" gibi bir program için çalışacak.
Sosyal ağlarda paylaş

abi makineyi yere koy önünü hafif kaldırıp çek, belin hizasında tut çek, havaya kaldırıp önünü aşağı indirip çek, normalde gözün hizasından bakmadığın her taraftan çek işte. üçü beşi sanatsal olur

bu dediklerimle sanatsal olursa istanbula geldiğinde bi iskenderini isterim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Abi balık gözü objektifim yok. Söyledim söyledim dinletemedim.

O an tarzı bir program değil. İzmir Kent Gazetesi'nde çıkacak. Çok feci patlamış durumdayım. Böle manuel focus falan kullanıp arkası bulanık fotoğraflar çekmek aklıma geldi. Nası başaracağıma dair hiç bir fikrim yok.

Zaten gazeteye girerken asıl branşımın spor olduğunu anlatmaya çalıştığımda "boş ver sporu" dediklerinde kıllanmam gerekiyodu sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...