Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

kötü olmuş ya bu update sevmedim. yeni train'de eskisinden farklı değil gibi. hadi cz'ye eyvallahta m4a1-s in fiyatının artması kötü olmuş. hadi fiyat arttırdınız bari 20 30 mermi daha ekleseydiniz 20-60 gibi fln olsaydı. oyun içi ekonomiyi tekrar düşünücez şimdi m4a4'e bile dönebilirim.

yalnız dünkü inferno maçında server resmen bozuktu yada ping farkından dolayı saçma sapan bi maç oldu. kimse inandıramaz beni o spraylerimin adama isabet etmemesine. hadi 1 el olsa anlarımda 7 8 el başıma geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

prolara göre yapıolar diyorsunuz ama redditte aylardan beri ağlıyoarlardı eco roundlar op,cz cep keleşi diye

şaşırmadım

redditin ağlamadığı nane yok
oraya bakıp yaparsa valve'ın kendi vizyonsuzluğu olur

fifflaren dreamhackte gayet doğru dedi. dotada falan herolar değişiyor insanlar metaya ayak uyduruyor vs diyodu
o cz herkese aynı çalışıyo. pistol round verdikten sonra 90% sonucu değişmicek 2 tane daha eco round izlicemize en azından süpriz cz roundları izlioduk
o da yalan oldu

draw'ın iki katına çıkması yerinde bu arada sdf
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

a1 daha sneaky ama, radarda görünmüyosun. a4 biraz daha wallbang ve spray için müsait. Bence daha iyi oldu böyle.

susturucu bomba abi zaten. Vuruyorsun etrafta seni arıyorlar. Sesde yapmıyor meret.

recoil de var. Tek problem fazla spam yapamıyorsun.

http://www.twitch.tv/meclipse/c/4711529
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

-Crawler- said:

a1 daha sneaky ama, radarda görünmüyosun. a4 biraz daha wallbang ve spray için müsait. Bence daha iyi oldu böyle.

susturucu bomba abi zaten. Vuruyorsun etrafta seni arıyorlar. Sesde yapmıyor meret.

recoil de var. Tek problem fazla spam yapamıyorsun.

http://www.twitch.tv/meclipse/c/4711529

oha bu ne be ASDHASDHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

Abi teamdmatchler çok gerzek ya. Daha doğrusu insanlar çok gerzek.

Bi kere anlayamadığım şey, 1on1 kalıyorlar, herif bomba kuruyo, antiterör kaçıyo da kaçıyo. Puanlama sistemini çözemedim ama, takım kaybediyoken kişi ölmeyince eline bişey geçiyosa çok aptalca?

Adam bi bok yapamıyo, ölüyo, specte habire seni harraslıyor yok noob yok useless diye. Tüm takım problemsiz ama ben öldüğüm için tüm takım bi anda maçı mı kaybediyo diyorum, BEN SÜPERİM Mİ DEDİM diye coşuyo.

Zaten 2 round sonra clandan elemanlarla birlikte votekick attılar.

Ecnebiler eskiden böyle değildi, yumuşak bi nesile kalmış oyun camiası.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...