Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #6

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

bu akşam klasik maplerde comp atan olursa çağırsa ya beni bi.

yeni pc ile denemek istiyorum durumum nedir diye. bir kaç gün daha cs:go oynamazsam iyice cod a alışıp cs'de silver 1 e fln düşücem zira

senin csdeki nick neydi ya, arkadaşlar 2 oyun için upım bu arada oynayacak varsa s4 rank.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

Dworgian said:

bu akşam klasik maplerde comp atan olursa çağırsa ya beni bi.

yeni pc ile denemek istiyorum durumum nedir diye. bir kaç gün daha cs:go oynamazsam iyice cod a alışıp cs'de silver 1 e fln düşücem zira

senin csdeki nick neydi ya, arkadaşlar 2 oyun için upım bu arada oynayacak varsa s4 rank.

arkadaş benim her yerde dworgian ya sdsaşla
Sosyal ağlarda paylaş

Scream'in çok yakın bir arkadaşı,kankası diyelim, bir numaralı lan game cheateri. Benzer şekilde onunda hs oranı falan 90% civarındaydı. Bir ara hltv'de falan çok döndü muhabbeti de bir şey kanıtlanamadı.

O eleman ventrilo.exe üzerinden hile yapıyordu zamanında. Katıldığı tüm turnuvalarda ventrilo.exe'deki bir açıktan faydalanarak aimhack yapmış.

Bence scream'de mouseların içinde bulunan belleğe falan hack yerleştirdi. Baya paranoyakça ama ben şüpheleniyorum halen.
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:

havada attığı 2 merminin kafayı bulmasını şüphesiz mi buldun gerçekten
smn listesinde olof da varken :D

hiç mi scout ile jump shot yapmadın.

pistol ile de oluyor. adamın ekranı degil cs:go tv videosu oldugu için 2. mermiyi atarken mouse cevirme hızını göremiyoruz tam.

silp burda awp ace videoları paylasmıstı, onda da aynısı vardı 2 metre saga sıkıyor ama ölüyordu adam
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...