Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Daesu said:

xunn said:

Merak etme abi ben kafamda dream team kurdum coktan. Senin haberin yok henüz ama sen de varsın.

Daesu onumuzdeki 6 ay boyunca roket sıkacak bizimle henüz onun da haberi yok.

Sen ben cuce mortis daesu aente füksü derken yürürüz. O ranked ladderını altüst etmeden durmak yok.

böle oluyor genelde zaten, irc mix gruplar hariç tf2 3k saat 6-7 kisiyle gecirdim ben, sevgili gibi ten uyumu başlıyor ilk 50maç sonrası birdaha da ayrılmıyosunuz,
cs oynamadım ama ordada insanlar grubunu olusturup senelerce oyne oynadı.

aente oynamıycak galiba bisiler dediydi önceki sayfalar
benimde karşıya taşınmamla başlıycak oyun serüvenim yeniden : p

ama harbi oyunu 1 ay sonra bırakıyosunuz siz benim güvenim sıfır patiye adsad.

Abi şu oyunda ranked hatta esl ya da başka liglerde falan şansımızı da deneriz oynarız diyorsanız ben varım.

Onun dışında ero karşimiz etf2l'ye yazdırmış zaten bizi tf2'ye de başlıyorum tekrardan.

dediğim gibi 6 kişi varsa oynayacak en azından haftada 2-3 gün yaracak şekilde alacam. bf1 gelene kadar bir şey de yok zaten yapacak.
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

Daesu said:

xunn said:

Merak etme abi ben kafamda dream team kurdum coktan. Senin haberin yok henüz ama sen de varsın.

Daesu onumuzdeki 6 ay boyunca roket sıkacak bizimle henüz onun da haberi yok.

Sen ben cuce mortis daesu aente füksü derken yürürüz. O ranked ladderını altüst etmeden durmak yok.

böle oluyor genelde zaten, irc mix gruplar hariç tf2 3k saat 6-7 kisiyle gecirdim ben, sevgili gibi ten uyumu başlıyor ilk 50maç sonrası birdaha da ayrılmıyosunuz,
cs oynamadım ama ordada insanlar grubunu olusturup senelerce oyne oynadı.

aente oynamıycak galiba bisiler dediydi önceki sayfalar
benimde karşıya taşınmamla başlıycak oyun serüvenim yeniden : p

ama harbi oyunu 1 ay sonra bırakıyosunuz siz benim güvenim sıfır patiye adsad.

Abi şu oyunda ranked hatta esl ya da başka liglerde falan şansımızı da deneriz oynarız diyorsanız ben varım.

Onun dışında ero karşimiz etf2l'ye yazdırmış zaten bizi tf2'ye de başlıyorum tekrardan.

dediğim gibi 6 kişi varsa oynayacak en azından haftada 2-3 gün yaracak şekilde alacam. bf1 gelene kadar bir şey de yok zaten yapacak.

Var abi. Al oyunu sen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...