Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

f2p bekliyorsanız en azından 2 yılınız var. daha erken değil. bütün business model öyle 3 ayda değişmez. zaten oyun deli gibi satacak. milyor milyor satacak. ondan sonra yeni gelen map/content ayrıştırılarak (oyunu alanlar ve almayanlar) olarak push edilebilir, eski hero/content free to play'e çevrilebilir, herkesin oynadığı güncel içerik satın alanlara açılır sadece, gw2 nin izlediği yol gibi. ama 2 yıl min. daha fazla sürer büyük ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Ya tracer çok acayip bir karakter. Mesela bir videoda kill almaktan çok karşı takımı rahatsız ederek oynamaktan bahsediyordu bir adam onu denedim 3-4 maç.

Attack veya defence fark etmiyor, arkaya gidip 7/24 supporta veya widowmakera falan bulaşıyorsun, zaten shift ile inanılmaz mobilsin, e ile can yenilemen de var. Eğer gerçekten güzel kitelar isen, 2-3 kişiye oyunu oynatmıyorsun. Bir iki kill alsan, arada zaten hasar verdiğin için takım topluyor. Çok valid strateji.

Tracer = git arkaya kill almadan gelme değil yani aslında. Sırf kite olarak bile maç taşıma potansiyeli var.

Ya eger okey bir tracer olmakla yetinebiliyorsan durum bu evet. Ama kill istiyorsan kesinlikle mid-range bir combata bile girmeyeceksin, kesinlikle çok yakına girip o ilk sarjorde adamı öldürmen lazım. Mesela ortalama insanlara karsı evet tracer kanser ama bilenlere karsı oynayınca eger hızlı öldüremiyorsan öldüremiyorsun. Çünkü trade durumu yok karakterin. O yakına girdigin anda kendini çok açık birakıyosun, ne zaman girip ne zaman rahatsız edeceğini biliceksin bundan ibaret durum.

Bir de tracer'la aim çok zor, 20 dakka tracer oyna ısın sonra Hanzo widow falan al aşırı kolay geliyor çünkü vızır vızır paso mouse'u savurmuyorsun saga sola bilegini agrıtmıyosun.

Bu arada ben genji'nin ultisi açıkken shift'inin cooldownsız oldugunu bilmiyodum, aşırı iyiymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Olmayacak diye bir şey yok abi. İstedikleri gibi gitmezse business plan değiştirebilirler. Releasede yok diye asla olmayacak varsayımı yanlış. Adamların açıkladığı lanse planı orijinal plan ama ileride böyle kalacağının hiçbir garantisi yok ki blizzarddan bahsediyoruz. Mini transaction bile gelir kotick ipi çekerse. Patideki durum global olmadığı için böyle bir şeylerden şüphelenmeye gerek yok tabii. Millet ölüp bitip cüzdan fırlatmaya aylar önce başladı. En az 5 milyonu var.
Sosyal ağlarda paylaş

Saçma sapan tekrar oynanabilirliği olmayan kamyon yüküyle AAA oyun var piyasada 60 euro'ya satılan.

Overwatch Blizzard oyunu ve muhtemelen turnuvalarda falan bol bol izleyeceğiz. Ben tutacağını düşünüyorum. Kaldı ki oyun 40 euro ve ileride eklenecek heroların, maplerin falan parayla satılmayacağını duyurdular diye hatırlıyorum. Üstelik bugüne kadar hangi Blizzard oyununu uzun süre oynamadınız abi? HotS, HS bile bir sürü zamanınızı çalmıştır ve halen de çalıyordur muhtemelen.

Bence fazlasıyla değer istedikleri paraya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...