Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

dediğin doğru buralara özgünlükle geldi ama bu devirde tutunmak için gündemi takip etmen şart,

apple bile samsung taklit etti ötesi yok..

Warhero said:

Emaleth said:
şu sevdiğiniz şeyler mainstreamleşince, less nerd friendly olup kitleye yayılınca söylenme huyunuzu pek sempatik buluyorum, hehe. siz benim teritori savunan minik ponylerimsiniz.

nao rage on pls.
kktnxbye.

Halihazırda bu şirinlikte oyunlar piyasada var, biraz bakınınca eline çarpıyor hemen. Blizzard gibi firmaları kendi tarzına sahip olduğu için seviyorduk, buralara Blackthorne, Lost Vikings, Warcraft, Diablo, Starcraft gibi karanlık atmosferli eğlenceli oyunlarla geldi. Günümüzde bu tarzını bırakıp 12 yaş kitlelerine hitap edecek şirin, basit ve çabuk tüketilecek oyunlar yapması rahatsız ediyor doğal olarak. İnsanlar gelecek sene Blizzcon'da Candy Crush veya Farmville klonu duyuracak olmalarından tedirgin.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah şimdi biraz izledim de adamlar bildiğin tf2'yi kopyalamış, nasıl sıfır bir şirketsin sen ya bilizort lmao

charlar da generic moba çakması, biliz kendini yeniden harmanlayıp satmış topkek. şaşmadım insanların çoşmasına işte hedef kitleyi iyi biliyor adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Iphone misali overrated oynancak bu oyun da. Fanboylar cilginca oynar bunu.
Bilizzord bu oyunu nabza gore serbet kivaminda, piyasada en cok satan ornekleri birlestirip yapmis. Herkes farkinda.
Starwars da EA'nin aldigi dersi bilizzord da bi alsa keske. Ama bunlar fazla para da harcamamistir eldekileri kullanip yapmislardir bu oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar fps/takım oyunu pazarında yer edinmek için overwatchu yapmışlar, titan failladıktan sonra da sırf assetler boşa gitmesin diye buraya taşımışlar diye düzeltelim onu. Titanın geçen sene gelen overhaulundan sonra belli ki art assetler buraya gelmiş ama 1 seneden fazla emek gerektiren bi alpha gameplay var şu anda ortada.

TF2 gibi oynanışı olursa daha da bişey istemem ben, zaten ne zamandır gözüm tf2ye gidiyordu steamde yeniden yüklesem mi diye.
Sosyal ağlarda paylaş

yani fan boyu olmadığım bir konu ama yıl oldu 2014 dandik PS2 ekibi bile massive pfs yapabiliyor ve bununlada övünüyorsa blizzardın artık arena fps den çıkması lazım nedir bunun wow dan tek farklı biriniz diyebilirmi? aslında yok herkesin ortak noktası karakterler arak mekanik bariz çok yavan tf2 nin flashtv versiyonu olmuş..

hani bu tarz bir oyunu massive yapsalardı gerçekten çok ilgi çekici olabilirdi de cidden ileriki blizzconlarda farmstone yada world of candycraft olmayacağının garantisi yok.

uğraşılmış yapılmış saygımız sonsuz ama insaf 10 yaşa hitap eden oyunlardan öteye gitmiyorlar artık.
Sosyal ağlarda paylaş

valve'ın tfyi cıkarması 99 deilmi?
ki ne fark eder.
Bu kafayla oda wolf 3d cakması diye devammı ediyim yani?

Hayır tf2nın sahane ilk 2 senesi sonrasında oynanmaz hale gelmiş olmasındanmı bahsedeyim? oyunu 7 yıldır geliştiriyolar yoksa su trailerdaki gibi numaralar.

Hoş bunuda oynamadık görmedik ne boka benziycek bilmiyoruz.

Ama ortada komik bir tepki var. sevginemidir nefrettinmidir belliki deişiyo ama valve cıksa rts yapsa hack and slash yapsa "sc cakması diablo cakması" demiycez bide bu herifler yapsın bakalım neye benziycek güzel olur insallah dicez.

nedir bu adam gibi oyuna bakmaktansa tepkiyi minmaxlama refleksi.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Tribes ile tf2 ancak iki oyunu da oynamadıysanız benzer geliyor olabilir herhalde sdf.

e overwatch oynamadığımıza göre hiç birimiz neyin kafası burdaki tepki?

class secilen fps! dısında bi benzerlik görebileniniz varmı? e tamam işte bende class secilen fps örneği verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Team objective based multiple class fps sanırım piyasada başka yok. Normal yani TF2 ile benzetilmesi.

De benzesin arkadaş, TF2 ilk çıktığında ne kadar eğleniyorduk hatırlasanıza. Geçen loadout yükledim silah customization şu bu falan aynı keyfi vermedi bana, burda robotik hindu support olup TF2 eğlencesini yakalayabileceksem ne mutlu bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...