Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

kingpelvis said:

toggie said:

story olmasaymis keske mi demek istedi acaba anlamadim ben de.

aslında onun gibi bir şey demek istedim. yani o youtube karakter hikayesi videolarının ve karakter geçmişlerinin oyuna hiç bir katkısı yok gibi duruyor şu anda. şov amaçlı vay diyoruz bence. tracer'ın widowun zenyetta tipi robotların başkanına suikast yapmasını durdurduğu bir video izliyoruz. bir hikaye var orada demekki sonra oyunda zen widow ve tracer aynı takımda oluyor ve araba ittiriyor. yani o storyler bizim oyunumuza ne katıyor onu hala anlamadım.

Oyun MMO olcakti, sonradan FPS'e cevirdiler. O yuzden bu kadar background story var.

Olmasa da olurdu diye bisey yok cunku sirf o hikayeler yuzunden gaza gelip alan milyonlar var yine oyunu.

edit : ha bi de ayni kafayla starcraft, diablo, warcraft cinematic'lerine de gerek yok. alti ustu hack and slash, RTS falan iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

kingpelvis said:

toggie said:

story olmasaymis keske mi demek istedi acaba anlamadim ben de.

aslında onun gibi bir şey demek istedim. yani o youtube karakter hikayesi videolarının ve karakter geçmişlerinin oyuna hiç bir katkısı yok gibi duruyor şu anda. şov amaçlı vay diyoruz bence. tracer'ın widowun zenyetta tipi robotların başkanına suikast yapmasını durdurduğu bir video izliyoruz. bir hikaye var orada demekki sonra oyunda zen widow ve tracer aynı takımda oluyor ve araba ittiriyor. yani o storyler bizim oyunumuza ne katıyor onu hala anlamadım.

Oyun MMO olcakti, sonradan FPS'e cevirdiler. O yuzden bu kadar background story var.

Olmasa da olurdu diye bisey yok cunku sirf o hikayeler yuzunden gaza gelip alan milyonlar var yine oyunu.

edit : ha bi de ayni kafayla starcraft, diablo, warcraft cinematic'lerine de gerek yok. alti ustu hack and slash, RTS falan iste.

tabii muhtemelen onlar mmodan kalanlar ama ne biliyim o kadar güzel hikayelerin oyuna bir şey katmasını isitiyor insan çünkü gerçekten yavaştan sıkılmaya başladım haha onca emek onca güzel hikaye point ele geçirmek için mi yani haha

yahu diablo ile bir mi gözünü seveyim.... diabloda hikayenin içindesin ama bana söyler misin rein in o gaz videosunun oyuna katkısını
Sosyal ağlarda paylaş

kingpelvis said:

bana söyler misin rein in o gaz videosunun oyuna katkısını

Ya cocugum, haftalarca aylarca `cheers love` diye gezen sen degil misin? Tracer video'suna hikayesine bi fap'lamadigin kalmistir adim gibi eminim. Tracer olunca iyi de Rein olunca mi kotu? Onun da seveni var. Ona da `oh hammer me daddy` diye gezen var.

En olmadi Deno var bak forumda, Reinhardt de, 252 saat anlatsin sana askerlik anisi anlatir gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Single player campaign yapmaları lazım asıl ya. Blizzardın en iyi yaptığı iş. Bu kadar lore kasmışlar karakterlere derinlik katmışlar hikaye yazmışlar, araba ittirterek güzelim potansiyeli rezil ediyorlar cidden.

Uprising event filan gibi co-op bölümler olabilir, hatta atıyorum Tracer vs. Widow gibi bölümleri pvp yapsalar dehşet olur mesela(ama bunun matchmakingi biraz kasabilir).
Achievementle challengela filan talebi arttırıp o sorunu da çözebilirler ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

kingpelvis said:

bana söyler misin rein in o gaz videosunun oyuna katkısını

Ya cocugum, haftalarca aylarca `cheers love` diye gezen sen degil misin? Tracer video'suna hikayesine bi fap'lamadigin kalmistir adim gibi eminim. Tracer olunca iyi de Rein olunca mi kotu? Onun da seveni var. Ona da `oh hammer me daddy` diye gezen var.

En olmadi Deno var bak forumda, Reinhardt de, 252 saat anlatsin sana askerlik anisi anlatir gibi.

ahaha tracer ı da gomdum dıkkat edersen ustte. tracer widow u kovalıyor sonra bakıyorsun aynı takımda oynuyorlar. niye?
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Single player campaign yapmaları lazım asıl ya. Blizzardın en iyi yaptığı iş. Bu kadar lore kasmışlar karakterlere derinlik katmışlar hikaye yazmışlar, araba ittirterek güzelim potansiyeli rezil ediyorlar cidden.

Uprising event filan gibi co-op bölümler olabilir, hatta atıyorum Tracer vs. Widow gibi bölümleri pvp yapsalar dehşet olur mesela(ama bunun matchmakingi biraz kasabilir).
Achievementle challengela filan talebi arttırıp o sorunu da çözebilirler ama.

hah onu diyorum iste abi. yapsinlar yapmasinlar demiyorum. super hikaye yaziyorlar ortam musait ama butun bunlar araba ittirerek cope gidiyor. niye araba ittiriyorlar bunca hikaye varken ortada?
Sosyal ağlarda paylaş

paradoksalkedi said:

Abi arcade bir blizzard oyunundan bahsediyoruz tabii ki hikaye olacak olmasın nasıl bir istektir sdf ayrıca gayet güzel story de yazıyorlar o sinematikler falan çok güzel.

Sorun story yazmaları değil de o kadar taş gibi story'lerin güzelim background infoların boşa gitmesi.

Adama o kadar detaylı güzel hikaye yazıyosun, milletin dibi düşüyo. Sonra noldu? Karakter seç, aksiyona gir. Şu oyunda bi multi co-op da oynanabilen (tür olarak olmasa da işte gears of war misali) campaign mode olsa da o storylerden beslense efsane olur.
Sosyal ağlarda paylaş

kingpelvis said:

ya bak yine aklıma bir şey geldi ve laklak edicem de reaper, sombra filan bunlar overwatchu yıkmaya çalışan adamlar değil mi villian yani... tracer, winston da bunları durdurmaya çalışmıyor mu? sonra bir bakıyorsun point tutmaya çalışıyorlar bir yerde. gerçekten niye çok merak ediyorum.

son dönemlerde patide okuduğum en saçma entry olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...