Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

uprising 2018 diyor ama?

uprisingin karsiligi ne? ayaklanma, kalkisma, baskaldirma

resimde camii var?

NE IMA EDIYORSUNUZ SIZ? 2018 DE YENI BIR 15 TEMMUZ, YENI BIR GEZI KALKISMASI TEZGAHIMI KURULUYOR YOKSA

fetonun meshur silikon vadisi imami gizli operasyon icin dugmeyemi basti? fetonun blizzort imami yoksa jeff kaplanmi?

https://i.imgur.com/It5hQ5Y.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni heronun silahını torb tasarlıyor demişler. Ne geleceği hiç belli değil daha. 2 seçenek var gibi. Ya Torbjörn'ün kızı yada yeni bi Türk hero. En azından en büyük ihtimaller bunlar. Ray diye bi karakter ismi geçmiş önceden bi kaç kez. Emre Ray ismiyle gelebilir diyen çok var. O hero mu acaba diye konuşuluyor. Em-ray şeklinde okuyorlar yabancılar çünkü. İsminin kısaltması mı falan diyor herkes de boşa konuşuyoruz. Blizzard ters köşe yapmayı çok seviyor. Hiç alakasız bişeyde gelebilir.

Bu arada bi kaç yerde yazmışlar gördümde harbiden silah loldeki Jayce'in silahına benziyor baya. O tarz hem melee hem ranged hammer kullanan bi hero mu gelecek acaba.

Bu arada kağıtta yazanlar;

Tablet List:

mikrofobrannare - Microburner
titanstav - titanium rod
gummiblad - rubber sheets
forsankt skruv - reinforced screw
hog mutter - hog nut
vagnsbult - carriage bolt (a type of screw called vagnsbult)
On Drawing:

titanlegering - Titanium Alloy
slaga medkedja - Flail With Chain

Brigitte'in yeni hero olma olasılığı çok yüksek ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ya aklıma ne geldı gecen. bu kadar oyuna lore hikaye yazıyorlar ama oyun team deathmatch kafasından ibaret. ne bir pve var ne bir şey eventler dışında. amacını anlayabilmiş değilim.

wowda instance geliyordu bir şey oluyordu. buna öyle videolar hikayeler çekiyorlar sonra elde olan şey healer al tank al arabayı götürelim ilerletelim....
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

story olmasaymis keske mi demek istedi acaba anlamadim ben de.

aslında onun gibi bir şey demek istedim. yani o youtube karakter hikayesi videolarının ve karakter geçmişlerinin oyuna hiç bir katkısı yok gibi duruyor şu anda. şov amaçlı vay diyoruz bence. tracer'ın widowun zenyetta tipi robotların başkanına suikast yapmasını durdurduğu bir video izliyoruz. bir hikaye var orada demekki sonra oyunda zen widow ve tracer aynı takımda oluyor ve araba ittiriyor. yani o storyler bizim oyunumuza ne katıyor onu hala anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...