Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

100 kere reportladığım adamlardan ban yiyeni şahsen görmedim ben. Engellediğin adam senin maçına geliyor bunu düşün. Bu olayları çözmüyorlar. Oyunda şu var bir de herkez genji, widow ne bileyim dps aşığı olmuş abi bunu şey sanıyorlar ulaan ben ninjayım tek atarım felan filan da yok öyle dünya. Adam rekt yiyor karşıda ki dps ten gidip inadına aynı hero'yu oynamaya devam ediyor gidip gene ölüyor bu böyle devam ediyor. Hiç de değişmiyor zaten klasik. Adam mcree alır pharah vurmaz hello hello spamlar. Tilt olmuştur çünkü bir bok yapamadığı için kendini öyle avutur. Reinhardt gelir sırf millete charge atmaya çalışır aptalca ölür. Gitme dersin giderler. Bu safsata bana kalırsa sonsuza kadar sürer abi. Zamanınıza değmez comp atmayın gidin arcade felan atın. Ben şahsen öyle yapıyorum 4 gündür canım da sıkılmıyor iyi valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

ya saymak değil abi. "işe yaramayan adam" belli oluyor diyorum şap diye. onu yapsam kart sayar, kumarhaneden kovulurum dediğin gibi

"ahmet 3 vurmuş ben 4 vurdum" diye saymaktan başka ekstra bir şeye yarayacağını düşünmüyorum şu an.

yarıyor abi, 4 gold medalla gezerken bir kere ölüyorsun takımın bütün sucu senin üstüne kalıyor. AÇ BAK DÜDÜK diyemiyorsun. Açıp bakabilse susacak ama agzı olan konusuyor boyle olunca derail oluyor oyun.

Herkesin malı ortada olsun abi, sadece kendi skorunu görebilmen asırı komik. Hani olmaması için hiçbir legit sebep yok political correctness dısında.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Derail olunca abi goldlar bende diyosun susuyo

susmuyor işte abi niye sussun ki, sorun agzını acabilmesi zaten, tartışmaya mahal vermesi yanlıs zaten. Hani kendi açıp baksa sussa, yada gerçekten bi bok yapmayanı darlasa rahatlıcaz. Ama Ana var takımda adam heal atmıyor GÖREMİYORSUN KAÇ HEAL ATMIS. O kadar saçma ki.

Hayatta hiç susan Fransız gördünüz abi siz. Baguette? MORE LEIK FAGUETTE AMIRITE diyip delirtiyorsun oyun kararıyor ama için gülüyor en azından agzı kopuren frogları izlerken.
Sosyal ağlarda paylaş

gold hiç bir şey ifade etmez abi.

healerim sadece tankı healleyerek gold kasarım, geri kalanları ölüme terk ederim bu çok mu şey ifade edecek ??

doğru düzgün dmg yapmadan last hit yaparak gold elem yapsan çok mu faydan olacak takıma ??

benim kendi goldlarım bile bana bir şey ifade etmiyor adamlarınki asla etmez yani.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

gold hiç bir şey ifade etmez abi.

healerim sadece tankı healleyerek gold kasarım, geri kalanları ölüme terk ederim bu çok mu şey ifade edecek ??

doğru düzgün dmg yapmadan last hit yaparak gold elem yapsan çok mu faydan olacak takıma ??

benim kendi goldlarım bile bana bir şey ifade etmiyor adamlarınki asla etmez yani.

Ne cevap verecegimi bilemedim ya. Akil mantik not found resmen.

60 kill deyince sidici tinki hiilirim yini gild ilirim benim bas edemeyecegim bi kafa.
Sosyal ağlarda paylaş

senin 60 kill alman takımın maçı kazanmasını garanti etmiyor.

ama doğru 10 kill alıp takımın kazanmasını sağlayabilirsin, öyle bir oyun bu.

nesini anlamadın ki ?

dümdüz "ben en çok adamı vurdum, takım iyi olsa kazandırdik" gibi bir çıkarım yapılacak bir oyun değil işte.

belki 5 kill eksik alırdın ama bir yerde healerin hayatını kurtaracak bir kill alırdın ve oyunu çevirirdin.

çok dmg yapmış olman, çok heal yapmış olman çok iyi oynadığını göstermiyor, bunu efektif yapabilmek önemli.

edit: statlar gösterilmeli konusundaki fikrine katılıyorum, itiraz ettiğim " gold elem madalyası olan dps'in maçın kaybedilmesinde suçu yoktur" ya da healer için vs. bu kısma katılmıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Yani, boyle gormeden etmeden, detay sormadan, oturdugun yerden kendi gerceklerini uydurarak yazinca hersey mumkun tabi.

Ama hakli degilsin maalesef.

Gold hersey degil ama gayet bir olcut. 3 DPS varsa, gold silver bende degilse 2 dk sonra, bu benim yeterince efektif DPS olmadigimi gosteriyor.

Diger yandan gold bendeyse, diger DPS'lerle arada epeyce fark varsa, bu yine benim -bir sebepten, karsi takimin kafayi yukari kaldirmiyor ya da hitscan oynamiyor olmasi da dahil- efektif oldugumu gosteriyor. Su durumda DPS birakip healer almasi gereken kisi ben degilim. Yaptigim sey ise yariyor cunku, calisiyor. Bu noktada gold onemli.

Gold'un onemsiz oldugu noktalar da hep ayni, ne yaparsan yap ise yaramiyorsa, point'i alamiyorsan, shield'i delip adam vuramiyorsan onemsiz ne yaptigin. Bunun boyle olmasi, senin kalkip da her durumda EVET DOGRU DEMIS GOLD ONEMSIZ iddiani gecerli kilmiyor.

Belli bir senaryoya gore verilen ornegi alip, kendi kafandaki baska bir senaryoya uyarlayip E ADAM HAKLI EVET diye dolaniyorsun. Anlayamadigim, akil mantik bulamadigim kafa bu.
Sosyal ağlarda paylaş

SENIN DE SUYUN ISINDI IYICE GREGO!

@apple

Yok yanlis anlamadim. Yine kendi hayal ettigin senaryolara gore direkt onemsiz diyorsun, ben de oemsiz oldugu durumlar var evet ama genel olarak onemsiz degil diyorum.

Alintiladigin mesaji acip bakarsan, direkt gold onemsiz kismini bold'layip evet dogru soyluyor dedigini gorursun. Diger yazilanlarin hepsini goz ardi etmissin.
Sosyal ağlarda paylaş

Gold bana kalırsa az da olsa ego tatmini abi ama şu var ki tank oynuyorsan ve goldları çoğu sendeyse bir problem var demektir. Geçen gün bizim grupta zen vardı adam gold damage'im siz düşünün diyordu soldier ve mcree'ye adam haklıydı da. Neyse geçelim bunları da bence siz çok takılmışsınız abi gold olayına benden söylemesi. Önem arz ettiği durumlar da yok değil inkar edemem. Yukarıda ki örneklemem gibi. Ama şu var oyunu bilmeyipte gold damage hemen ulaşan adam da çok. Alıyo soldier paso shield tarıyo bak gold damage bende felan ayağı da yapıyor. Ulan g.t gidip kill alsana adam akıllı. Pharah vursana yoook anaam onda gold damage var .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...