Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

abi bahsettiğimiz eloda kimse mccree ile 100 metre yukarıda gezen pharaha 2 kere üst üste headshot atamıyor, widowlar zaten çok kötü. arkasında mercy olursa hele o pharah mccreeyi de soldierı da widowu da alır, ben alıyorum.

takım odaklı alırsanız kaybediyorsunuz, ben bakıyorum takımda gerçekten güzel statlı dps varsa benden iyi veriyorum yoksa yapışıyorum dpse. her ne kadar takım oyunu olsa da dps carryliyor maçları gerçek bu yani.

hayır çocukların aimleri leş, sırf beni counterlamak için gidip soldier alıyor mccree alıyor ben kesiyorum üstüne 2 kere sonra takımı ona flameliyor adam trollemeye başlıyor sdf. öyle kolay değil pharaha karşı hitscan oynamak.
Sosyal ağlarda paylaş

abi kaç sezondur o eloda başlayıp 3k'ya kadar gidip geldim 6 sezondur. ya size çok şanssız olduğunuz için gelmiş, ya siz gerçekten abartıyorsunuz :D benim pharah ile gerçekten strafeleyerek havada alamadığım widow hiç gelmedi. benim takıma gelen widowlar zaten leşti de, karşıya gelenler 10 shottan bir tanesini headshot vurdular hep. 6 sezondur diyorum bak 2.6k - 3k arası gidip geldim hep. hatta şimdi 3.2kda da gelen öyle bir widow yok henüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bak biz size gerçekten durumu anlatamıyoruz veya siz anlamak istemiyorsunuz. Sorunun ana mantalitesi insanlar. Ya işte adama iyi davranın ragelemeyin felan da diyebilirsin. Daha oyun başında hani adam hanzo alıyor alsın iyi gider diyorsun bazıları grupta hanzo change diyor bakıyorum bu rage ile felan gidiyor soldier alıyor. Soldier da gidip karşı da ki dpslerden tek yiyor abi ondan sonra adam geri dönüyor hanzo'ya ölünce bakıyorsun gidiyor adam widow almış felan filan. Tank olayına gelelim adam tank alıyor maini o heal heal diye bağırıyor heal alamıyor ayağına gidip bastion, hanzo alıyor ee abi bana söyleyin sadece nasıl maç kazanabiliriz bu tarz insanlar ile ? Grup olarak girildiği taktir de sana hak veririm kolay çıkarsın ama solo que atmak direk bence intihar etmek şu oyunda diyebilirim. Kendi başıma 2100 den 2500 e çıkmak için en az 50 oyun attığımı biliyorum geçen sezon ben abi ne diyorsun yani. Sabır taşı olmuşum ben 2400 sr dayım 2500 e geliyorum rahat onda problem yok ama blizzard sağolsun mal gibi adamları takımıma verince. (Yukarıda bahsetmiş olduğum tayfa ) çıkmayı bırak düşmeyeyim diye dua ediyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

valla oyunun asıl problemi hanzo pickleyenler mi yoksa onlara "omg hanzo change noob report retard" diye flameyenler mi bilemedim.

en büyük zevkim omg hanzo diyen adamları hanzoyla maç kazanarak göt etmek..

solo que ile maça girmişim sen kimsin ki bana "heal al, dps al, tank al" diyeceksin. o yeterliliği kendinde nasıl görüyorsun diyerek canım ne oynamak isterse onu pikliyorum.

kendini en iyi sananlar azalsa daha temiz oyunlar döner
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben sana %30 katılabilirim. Bakıyorum mercy main adam geliyor acıyorum abi gidip bende trollemesine dps alırım gidiyor mercy alıyor ağzına vuruyorlar sonra. Rein, zarya gidiyorum genellikle ki hani kaybetsem bile mutlu oluyorum heal atıyor felan hiç yoktan sakldaskl. Nasıl bir fantazim varsa am.na koy.m. Onun yanı sıra dediklerime de bir şey ekleme gereği bulmuyorum. Solo que atan her zaman sıçar abi bu kadar net. Bunu inkar eden varsa desin bana 10 oyun atıp da full sr aldım
Sosyal ağlarda paylaş

solo q girerek geçen placement 9/10 yaptım.

sonra yine solo gayet güzel yükseldim. ne zaman flamer adam gelse, insta dps pickleyen tipler gelse "tamam bu maç gg zorlamaya üzmeye gerek yok" diye saldım sonraki maça full focus gittim.

sonunda oyun baydı abi, community de baydı oyun da baydı bu sezon placement bile tamamlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada girip oynadiginiz saat oyuncu kitlesini cok degistiriyor. Herkesin girdigi saatlerde neye denk gelecegin, agzinin ne kadar kirilacagi tamamen iki takimdan hangisine dustuune bakiyor. Geneller mallar vs dream team oluyor. Sabah karsi herkes ayri bi mal sdf. Sabah oglen falan daha sakin, daha ideal.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...