Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

scorch said:

darkageman said:

çünkü oyundaki SR MMR ve queue sırasına sokma metodlarının tamamı balon

oyun random -1000 +1000 çevrende kim varsa queue girmiş first come first serve verip geçio

çok fazla sırada bekleyen yani "pool" çok varsa, kazandığın anda kaybedenlerin arasına verio çok kaybedersen de dur seni 5 tane winner arasına sokayım diyor hiç bişey yapmadan hanamura'da sit emote ile oturup maçı izlediğimi biliyorum symetra/torbjörn ile böyle takıma geldiğimde. yani zaten 5v6 kazanabileceğin bir takıma gelmiş oluosun. zaten karşıda senin o loss streak sürecini yaşayan max 1 kişi oluo deli gibi sorun yaratanı öldürmeye yada control pointe girebilen tek kişi oluo hemen belli edio.

çok belli yani insanı delirtecek bi sistemi var oyunun eşitlik gibi bi kavramı yok. amaç hırslandırmak sadece OW bokunu çıkarıp kanser rate seviyesine çıkmış durumda EU region'da. CYKA BLYAT ve çığlık atan fransız löböleri ile.

Abi nasıl bir pool ise o poola sıçayım. O derece sinirliyim hala şu salak olayına oyunun. Düzeltsinler de kurtulalım abi.
Sosyal ağlarda paylaş

darkageman said:

Esh said:

zaryayla 68 kill alinan oyunun leveli 1500 olmali

Darkageman#2431 istatistiklere bakarsın :) Ben zarya ile en az 50 kill le oynuyorum. 15-18 k arası damage yapıyorum.

Böyle bir realite yok. GM maçlarında bu kadar kill olmuyor zaten. Ben böyle skorları tracer oynarken king of the hill modu best of 5'ken görüyordum nadir.

Hani bu kadar çok kill dönmesi için ya nonstop üstüne adam kosacak ya da hakikaten 1500 rating muhabbeti.

Hani 2 oyunda olmustur da böyle bir ortalama kill dönmüyor, skillden muaf.
Sosyal ağlarda paylaş

Baktim ben simdi. Avg. elims 30, Zarya ile highest 58. Highest daha fazla olabilir belki, overbuff butun stat'larini mi cekiyo yoksa ilk kendini arattigin zamandan itibaren mi istatistik tutmaya basliyor bilmiyorum.

Son maclarinda da 9 elimination ile bitirdigin var, 30 elimination ile bitirdigin var. En az 50'yi goremedim hic bi yerde :)

https://www.overbuff.com/players/pc/Darkageman-2431/records?mode=competitive
Sosyal ağlarda paylaş

Son maçlarım da bir bok yapmadığım için olabilir abi. Arkadaşlar sağolsun taşıdılar. Bu arada harbiden baktım da benim o kill gözükmüyor da ben bir araştırayım iyice videolara vs. Ama %100 eminim 68 kill 20 k damage vardı hatta ben küfrediyordum voice chat de mcree denen bir dallama vardı. Türkçe istenmeyecek hareketlere başlamıştım.

Bir dakika ben zarya ile 35 k damage mi yapmışım oha lan sajddashjdsahjdsahjkdsa. Bir yanlışlık yok değil mi bu sitede.

Abi her maç 50 kill alırsın da takım mal olduktan sonra heal gelmedikten sonra nasıl alacaksın yapma gözünü seveyim ben niye söyleniyorum burada. Neden bana bunu yapıyore sen. Pls.
Sosyal ağlarda paylaş

darkageman said:

Abi her maç 50 kill alırsın da takım mal olduktan sonra heal gelmedikten sonra nasıl alacaksın yapma gözünü seveyim ben niye söyleniyorum burada. Neden bana bunu yapıyore sen. Pls.

Su beyanina gore takimin tek amaci seni desteklemek, sana frag aldirmak olmali. Bu olmayinca takimin malligi olmus oluyor he mi :)

Bazen kazandigimiz ve 3 round suren oyunlarda 10-12 kill'i zor aliyor eliminations'da gold'u olan, sen donup her mac 50 kill almak olasi diyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi olan bir takım ile 50 kill almak olası değil gayet de mümkün abi. Neden alamayasın ki ? Hayır 50 kill almanın neyi zor onu anlamış değilim. İyi bir mcree oynayan adam çok rahat 50 kill alır buna soldier da dahil. Zarya full charge iken takımı zaten eritiyor anında 3-4 kill alıyorsun bir fight da. Takımın mal olmasını sana gene özetliyorum abi bak şimdi bir lucio düşün gold çerçeve ama duvardan duvara zıplıyor kurbağa bu sonuçta sonra ulti açıyor solo roadhog azına vuruyor tek. Speedboost oynuyor. Mercy geliyor roadhog ultisine kafa atıyor hello hello diyip trollüyor. Daha ne anlatayım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya haklı da alabilirsin abi sonuçta. Taşıyan adam da çok oyunda Smurf çok gördüm hanzo alıp Pharahlara taklalar attıran vs. Ama bana 1-2 kere gelmiştir. Gelen adam mal geliyor 3 dps anında instapick tek tank yapalım diyorum olmuyor.

Team fight'a giriyorsun abi orada eritiyorum direk Volskaya mesela veriyorum reine barrier 40 charge bana da vuruyorlar etti 80 eee abi ? Sonrasını biliyorsun. RAPE
Sosyal ağlarda paylaş

Tim said:

scorch said:

yönetici postu 39.99 yap bari kalktı 19.99 indirimi.

yaptim. olmus mu?

ayrica silmedin mi sen oyunu? ne isin var hala topikte? =)

Ahaha mükemmel <3

E abi sildim de blizzorttan beleş betalar oyunlar alıyorum arada kurup günceli takip etmek lazım demesinler sonra zaten oynamıosun vermeyelim sana diye sırf legion betası için açtım wowu 1 ay bitsin kapancak sdffjsjs maksat elemanlarıma oynuyorum gayesi vermek kıps
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...