Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

suark çok iyi adamda baya gaming cahili abi :)

kişisel beğeni ayrı şey oyunu bağımsız değerlendirmek ayrı şey

oyunun artwork'u beğenmek görecelidir
oyunun performansını değerlendirmek başka bir şeydir. kişiye göre değişen şeyler var değişmeyen şeyler var.

bir oyunun diğerinden derin bir yapıya sahip olması göreceli bir şey değil. ben sevmiyorum der geçersin, o ayrı. sen sevmesen de X, Y'den hala daha derin ve complex yapıya sahip olabilir. sen buna rağmen seversin sevmezsin orası şahsi yorumun oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

<3
bingildak said:

suark çok iyi adamda baya gaming cahili abi :)

kişisel beğeni ayrı şey oyunu bağımsız değerlendirmek ayrı şey

oyunun artwork'u beğenmek görecelidir
oyunun performansını değerlendirmek başka bir şeydir. kişiye göre değişen şeyler var değişmeyen şeyler var.

bir oyunun diğerinden derin bir yapıya sahip olması göreceli bir şey değil. ben sevmiyorum der geçersin, o ayrı. sen sevmesen de X, Y'den hala daha derin ve complex yapıya sahip olabilir. sen buna rağmen seversin sevmezsin orası şahsi yorumun oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yazuach said:

Boşuna kasıyorsunuz kendinizi. Patideki kadar closed minded insan topluluğu yoktur başka forumda. Overwatch konusundan Blizz haterı 3 5 trollün inatla Hots'a sallamasıyla tartışma çıkıyor. Sonra tartışmayı Hots oynayanlar başlatmış gibi muamele yapıyorlar. Ben bu forumda dün stream izlenme sayısıyla oyuncu sayısını bir tutan birinin savunulduğunu da gördüm ya daha ileri bir mantıksızlık örneği görebileceğimi düşünmüyorum şahsen. Susun. 2-3 ay sonra gelir sakin sakin uplarsınız konuyu. Daha önce Heartstone'da da aynı boku yaptılar. Sonra susup çekildiler köşelerine. 2-3 tolle karşı oynadığınız oyunu savunmak bu forumda fanboyluk olarak görülüyor. Boşverin... Gereksiz yere yoruyorsunuz kendinizi. Eğlencenin ne demek olduğunu unutmuş bir forum pati. Herşey göt yarıştırma.

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Dotaya yetememek diye bir şey yok yalnız. Çok yetersin 6k+ mmr yaparsın. Az yetersin 3k mmrlarda dolanırsın. Herkes kendi yetenek aralığında oyuncuyla karşılaştığı için oynayan herkes yetmiş oluyor yani. Çok matah bi oyunmuş gibi anlatmayın dotayı. Seversin ayrı mesele.
Sosyal ağlarda paylaş

Gaming camiasında bir kırılma oldu tamam mı, o kırılmada bir oyun ne kadar dengel ve competetive'se o kadar iyiymiş gibi algılanmaya falan basladı.

Dota bunun en güzel örnegi mesela, bok gibi oyun ama hots'un su anki durumundan çok daha e-sport'a uygun.

Ama 10 el hots atmış adam sonra dotaya girdiginde sıkıntıdan çatlıyor, yavaş geliyor, bayıyorsun yani.

Oyunlardan ne bekledigine bakmak lazım. Dota kötü bir oyun, ama hots'a avantajı daha dengeli bir esport materyeli olması.

Ama en çok canımı sıkan tatlı su competetive oyuncularının Starcraft'a yetemeyip dota oynayıp sonra kendilerini bi bok sanmaları.

"Hots kötü ya mekanik yok item yok meta yok."

"Abi Starcraft oyna?"

"Yok ya yetemem bu yaşımdan sonra."

Patinin dota tayfasının genel sıkıntısı bu, başka oyunda depth yok diye laf at, depth olan oyuna korkudan gireme.

Hots her aşamasında daha "eglenceli" dota'dan.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Gaming camiasında bir kırılma oldu tamam mı, o kırılmada bir oyun ne kadar dengel ve competetive'se o kadar iyiymiş gibi algılanmaya falan basladı.

Dota bunun en güzel örnegi mesela, bok gibi oyun ama hots'un su anki durumundan çok daha e-sport'a uygun.

Ama 10 el hots atmış adam sonra dotaya girdiginde sıkıntıdan çatlıyor, yavaş geliyor, bayıyorsun yani.

Oyunlardan ne bekledigine bakmak lazım. Dota kötü bir oyun, ama hots'a avantajı daha dengeli bir esport materyeli olması.

Ama en çok canımı sıkan tatlı su competetive oyuncularının Starcraft'a yetemeyip dota oynayıp sonra kendilerini bi bok sanmaları.

"Hots kötü ya mekanik yok item yok meta yok."

"Abi Starcraft oyna?"

"Yok ya yetemem bu yaşımdan sonra."

Patinin dota tayfasının genel sıkıntısı bu, başka oyunda depth yok diye laf at, depth olan oyuna korkudan gireme.

Hots her aşamasında daha "eglenceli" dota'dan.

abi mobaya alternatif olarak strateji oyunu önerdiğinin farkında mısın?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...