Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Of yeni kanser denemem tracer

Milleti kanser ederken kendim de kanser oluyorum sdfg

tracer inanılmaz eğlenceli ya. o rein'ın etrafında dönüp pıtıpıtıpıtı diye troll'lemeler, alakasız yerde adam sıkıştırıp oyalamalar, zarya'yla ultileri de öpüştürdün müydü payload'un üstüne çıkıp emote bas zaten. oyun kendi kendini alıyor block'layamazlarsa.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Anniversary var diye en azından haftalık boxları topluyim diye girdim de yeni 1v1 duel güzel olmuş ya. 3 seçenek vermesi random herodan daha iyi olmuş öteki türlü gıcığıma gidiyordu.

Bir de 3v3 lockout elimination sorunu çözmüş resmen, her maç her turda roadhog görmekten oyundan soğumuştum resmen, şimdi 1 tur kazansalar o tur seçtikleri herolar kilitleniyor çok güzel olmuş.
Ama box toplamak için en iyisi 1v1.

Üstüne bir de tek tur kaybedince ragequit çekenler var, oyun zevki açısından biraz gıcık kaptım ama amaç kutu toplamak olunca işime geliyo ^^

>3v3 oyuna gir
>her tur inatla genji/hanzo/junkrat/widowmaker/soldier alsin takimdaki hiyarlar
>oyundan cik veya 0v3 sonuclanmasini bekle

xeske kaybedincede locklasa :(

roadhogla tek round carrliyorum ohh locklaticam diye ama illa ikinci round daha kanser pickler ile batirmayi beceriyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

1v1'de dayak yiyom, 3v3'te dayak yiyoz, total mayhem'da dayak yiyoz, ben nası kutu alcam lan :(

Bi de kendimden 200SR aşağıda bi adamdan dayak yedim 1v1'de :(

Eğer bu durumda bile yüksek SR'da kalabiliyosam demek ki 1v1'de adam dövebilcek kıvama gelsem diamond'ı görürüm diye avutuyorum kendimi sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...