Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evlenme Teklifi

DRaGoN_SLaYeR

Öne çıkan mesajlar

simit mimit saril abi sen..gitcen antin kuntin ortamlardan kiz bulucan..yemek yapmasini bilmeyecek..ben senin kirli donunu yikamam diyecek.. 40 yilda bir ecis bucus bir cupcake yapacak onu da yeme arkadaslarimla caya giderken goturecegim diyecek..

anne faktoru..butun bunlari bertaraf edip sana olasi zengin bir ailenin olasi mirasinin da habercisi olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

boş hayallerle kandırıyorlar olm seni, kendin gibi beyaz yaka bir kız bulup hayat boyu ev araba okul taksitleriyle boğuşacaksın işte, o zamana kadar hayatını yaşa, keyfine bak, evleneceğin kız "benden önce başkası oldu mu" diye sorarsa da, üniversitede kız arkadaşım vardı, diye cevap verirsin
Sosyal ağlarda paylaş

oradan gelecek olani tutup da sislide 20 daireli sosyetik citir bekleme..

anne kontenjanindan ordu da 20 donum findik tarlasi olan yada ispartadan 10 donum elmaligi olan cikar ki senede oralardan gelen para size primin otesi olur..normal hayat yasarsiniz senede de 20 30 milyar havadan para gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Kostok said:

boş hayallerle kandırıyorlar olm seni, kendin gibi beyaz yaka bir kız bulup hayat boyu ev araba okul taksitleriyle boğuşacaksın işte, o zamana kadar hayatını yaşa, keyfine bak, evleneceğin kız "benden önce başkası oldu mu" diye sorarsa da, üniversitede kız arkadaşım vardı, diye cevap verirsin

Üniversitede kız arkadaşım vardı hakikaten.

Yalnız potansiyel geleceği yüzüme bu kadar net vuran yoktu bu aralar, soğuk duş etkisi yaratmadı değil.Hafif ümitsizliğe de kapıldım.
Çıkış yolu arayacam.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Kostok said:
türkiyede operasyonu bulunan uluslararası ngolara gidip hatun bulcan kendine o zaman. keklik gibi düşüyorlar. çok efor veya para sarfına ihtiyaç olmuyor.

HANGİ NGOLAR LİNK VER İSİM VER NEREYE KAYDOLUYORUM İMZAYI NEREYE ATAYIM?

sen önce istanbula yerleş de, aslında izmir de olur sana, bak sana kıyak geçiyorum başkasına yapmam en son mersin olur ne dersin?
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

axedice said:

Kostok said:
türkiyede operasyonu bulunan uluslararası ngolara gidip hatun bulcan kendine o zaman. keklik gibi düşüyorlar. çok efor veya para sarfına ihtiyaç olmuyor.

HANGİ NGOLAR LİNK VER İSİM VER NEREYE KAYDOLUYORUM İMZAYI NEREYE ATAYIM?

sen önce istanbula yerleş de, aslında izmir de olur sana, bak sana kıyak geçiyorum başkasına yapmam en son mersin olur ne dersin?

a4 kağıda yatay kırmızı fontta hemde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...