Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evlenme Teklifi

DRaGoN_SLaYeR

Öne çıkan mesajlar

ya ben bi ara çok güzel bi evlilik teklifi yazmıştım ama nerdeki

aha buldum.

imamizer said:

eczaneden ilaç al. kapsul olan. kapsulu aç. ilacı boşalt. küçük bir kağıda seni seviyorum benim evlenir misin falan yaz boş kapsülün içine koy. sonra bir bahaneyle sevgiline yuttur bunu ilaç diye, vitamin diye..

sonra saatler sonra hiç ummadığı anda sevgilin kakasında senin evlilik teklifinle karşılassın.

gg.

ayrıca bu fikri ben buldum.

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/01/icgRYRu83YX5z.gif
başka yerde yazıyorsa canınız cehenneme.

7 sayfa konusu var hatta illa yazılmıştır arada işine yarıyacak bi şey.
http://forum.paticik.com/read.php?20,7203757,page=1#top
Sosyal ağlarda paylaş

Kostok said:

@RamsesII

her yıl üniversitelerin iibf bölümlerinden, eğitim fakültelerinden binlerce 22-23 yaşında fıstık gibi kız mezun oluyor, birini al gitsin, hepsi birbirinin aynısı zaten.

Abi valla ben bunları ortamına giremiyorum.Çalıştığım yer itibariyle, kendi çevrem itibariyle bu topluluğa erişimim yok. Gidip lise önünde bekler gibi üniversitede takılacak halim de yok.
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

Kostok said:

@RamsesII

her yıl üniversitelerin iibf bölümlerinden, eğitim fakültelerinden binlerce 22-23 yaşında fıstık gibi kız mezun oluyor, birini al gitsin, hepsi birbirinin aynısı zaten.

Abi valla ben bunları ortamına giremiyorum.Çalıştığım yer itibariyle, kendi çevrem itibariyle bu topluluğa erişimim yok. Gidip lise önünde bekler gibi üniversitede takılacak halim de yok.

ingilizce var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Kostok said:

RamsesII said:

Kostok said:

@RamsesII

ingilizce var mı?

Var???
Sosyal ağlarda paylaş

RamsesII said:

Kostok said:

RamsesII said:

Kostok said:

@RamsesII

ingilizce var mı?

Var???

türkiyede operasyonu bulunan uluslararası ngolara gidip hatun bulcan kendine o zaman. keklik gibi düşüyorlar. çok efor veya para sarfına ihtiyaç olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

aktivist değil. aktivist başka şey. ngoya katılıp orada aktif görev alacaksın. toplantılarına gideceksin, yemeklerine katılacaksın, fırsat buldukça yurtiçi ve yurtdışı organizasyonlarına katılacaksın, pussy magnet bu tarz organizasyonlar, gökten seks ve alkol yağıyor, asla partnersiz kalmazsın. azcık ingilizce konuşabiliyorsan yeterli. 72 milletten hatun götürürsün. duvarına atlas asar ülkelerin üzerine çarpı atarsın. hiç mübalağa etmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...