Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gaben reyize baklava göndermece

barbu

Öne çıkan mesajlar

Grego said:

evet, baklavaya odaklandık da, hakkaten başka birşey daha iyi olabilir. yollaması daha kolay birşeyler misal. türkiye yi temsil edecek. illa yemese de olur adam

gerçi bahsi geçen mail atıldı mı?

gereksiz olur,

baklava adettir, bizde adet yerini bulsun diye gönderelim, başka şeylere gerek yok, saçma olur, espirisi olmaz, ucuz kaçar

1k lık baklava ile 1 kalık altın aynı tutmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Seyidoğlu'ndan fiyat istendi

said:
Hasan Bey Merhaba,

Washington'da yer alan Valve Corp. firmasına nezaket amacıyla 300-350 adet baklava göndermeyi planlıyoruz. 4 farklı çeşitte (Fıstıklı, Cevizli, Saray ve Sütlü Nuriye) eşit adette (toplam 8 veya 12 tepsi olabilir) bir siparişin maliyetini ve süresini öğrenebilir miyim?

Saygılarımla.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam baklava olsun güzel , ama yanına bişeyler de ekleyebiliriz para çok çünkü.. işte isime özel nargile , bir görselin tasarlandığı kilim dokuması , milli takım formasının arkasına Gaben yazdırma filan (ahsheuae).. yani böyle hediye paketi gibi bişi olsun demiştim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

tamam baklava olsun güzel , ama yanına bişeyler de ekleyebiliriz para çok çünkü.. işte isime özel nargile , bir görselin tasarlandığı kilim dokuması , milli takım formasının arkasına Gaben yazdırma filan (ahsheuae).. yani böyle hediye paketi gibi bişi olsun demiştim ben.

gaben in girebileceği forma var mı jksfögb
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...