Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hatred

arcane

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

yalnız oyun teknik olarak 10 numara olmuş klasmanında, böyle heryerin dinamik patlatılabildiği oyunları koca koca şirketler bile yapamıyor ya lol. piskopatlık yapmak çekici gelmese de oynamayı düşündürttü yani. şaşırdım bayağı.

ahah aynen. Hani random milleti vurayım filan ilgimi çekmiyor ama o arbayla eve girmesi çok hoşuma gitti sdf Destruction baya iyi yapmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya seyrediyorum da püskevit ciddi ciddi easy'de ölümsüz modda oynuyor ve şikayet ediyor "araba ezdi öldüm oyun çok zor" diye. hayatında ilk defa mı izometrik shooter oynamış bu adam? full burst şarjör boşalttıktan sonra "ateş ediyorum adam ölüyor nasıl execute edeyim" diyor lmao.

başka böyle ciddi reviewer takılan ama oynadığı oyunun mekaniklerini zerre kavramayan videolar gördüm dünden beri. pc only oyunu gamepad'le oynayıp "arabayı süremiyorum halp" diyeni mi ararsın, herkesin kan kaybından ölmesini bekleyip "execute edemiyorum oyun çok zor" diyeni mi. ben 15dk gameplay seyrederek daha fazla anladım oyunu şu oynadım diye geçinenlerden valla.
Sosyal ağlarda paylaş

orası öyle de bayağı sıfır strateji gümbom oynayıp "too hard" deyince ciddiye alınamıyor ister istemez, dört yol ağzında başsız tavuk gibi sağa sola koşarken her yandan taradılar kaç kere.
http://www.youtube.com/watch?v=cgpJsiyfcKg
ahah böyle bir oyun var yalnız evet ama renkli. :p
Sosyal ağlarda paylaş

oynadım birkaç bölüm, grafikler iyi ama bayağı performans sıkıntılı. oynanış klasik izometrik shooter. zor yerler var ama stratejik ve dikkatli oynamak lazım sadece. güçlü silahla kesintisiz ateş etmemek lazım herkese execute gerektiği zaman, hayatta kalıyorlar genelde. siyah-beyaz estetik artistik olarak fena değil de gameplay'i olumsuz etkileyebiliyor, karakteri kaybettiğim yerler oldu. renk modu lazım.

oyun korku filmi havası ve zaman zaman bir rahatsızlık vermiyor değil ama iş bir yerden sonra aksiyona dönüşünce zaten efektif oyunu oynamaya konsantre oluyor insan, durumu püskevit iyi anlatmış şu videoda:
http://www.youtube.com/watch?v=HXsE-Zwb_j4
adult only'lik birşey yok yani, gta5 mature ise bu da mature çok net. politik karar esrb'inki.

bu arada tekrar yazayım, bir sürü silah var ama aynı anda sadece üç tane + bombalar taşınabiliyor, yerdeki başka bir silahla değiştirebiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün bi 10 dakika baktım.
Eğlenceli duruyor ama eksiklikler var.
Animasyonlar daha iyi olabilirmiş, çok sümük gibi hareket ediyor/kaçıyor kurbanlar.
Silahlarda vuruş hissi pek yok. Katliam yaratıyorsun yani, oyunun sana vaadi bu ve mutlak bi kakafoni olması gerekirken tactical shooter oynuyormuşsun gibi bir atmosfer yaratıyor o silah sesleri. Daha kuvvetli, yırtıcı olabilirmiş.
Ha keza violence effect'leri beklediğimin altında. Adamın kafatasına bıçak sokarak execute ediyorsun ama mango soyarmış gibi göstermişler. Şöyle foşş diye kan fışkırtan, pompalı ile ateş ettiğinde duvarlara ekspresyonist resimler çizdiren bi şekilde olması çok daha tatmin edici olurdu.

Bir de oyunda ben cover aradım.
Yani GTA5'deki gibi olabilir, basit bi cover yeterli olabilirmiş.

En nihayetinde ama beklediğim gibi olacak. Canım sıkıldı arkaya müzik açayım 15 dakika oynayayım oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...