Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

amazondan alışveriş

GokTuRK

Öne çıkan mesajlar

KillJoy said:

aynen karma koli mantıklı,

bide kitaplardan gümrük vergisi alınmıor heralde
geçen 30$ elektronik 50 $ kitap aldım tax çıkmadı hiç

Sanırım sınır 100dolar ve 75 euro şeklinde güncellendi bi 6ay 1 sene evvel o yüzden patlamamıştır gümrükte

Bende steamlink aldım indirimdeyken

İlk zamanlar 75 euro-dolar yapmıştı benim 80 new zealand doları paketim takılmıştı
Bi saat izah etmeye kasmıştım lan bu yenizelanda dolarını us dolara çevirince 70 küsür oluo diye sdkfkfks
Sosyal ağlarda paylaş

bunlar net ürün kategorisinden patladı ya. parfüm ve kozmetik konusunda felaket lobi var. kesinlikle sokamıyorsun çetrefilli kanallara başvurmadan. eskiden hatırlarsınız parfüm alırdı millet deli gibi. bitti o dönem mesela. oradan çıkmıyor, çıksa bile buradan giremiyor. ancak alengirli yollara başvuracaksın işte.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bunlar net ürün kategorisinden patladı ya. parfüm ve kozmetik konusunda felaket lobi var. kesinlikle sokamıyorsun çetrefilli kanallara başvurmadan. eskiden hatırlarsınız parfüm alırdı millet deli gibi. bitti o dönem mesela. oradan çıkmıyor, çıksa bile buradan giremiyor. ancak alengirli yollara başvuracaksın işte.

Tarım ürünü ve sağlık ürünleri %99 takılıo mantığı bildiğim kadarı ile ülke içerisinde ki tarım ürünü yada toprağa doğrudan enjekte edilebilir zararlı ürün içerme ihtimali olması
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...