Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

amazondan alışveriş

GokTuRK

Öne çıkan mesajlar

ne demek istediğini anlamadım dasaa.

bazı gönderilerde kargo ücreti şişik görünüyor. gönderici tarafında garanti olsun diye fazladan çekim yapıyorlar, ondan sonra aktüel faturalama üzerinden refund alıyorsun. atıyorum 10 dolarlık şeye 50 dolar kargo ücreti yazan var. gönderi gerçekleşinde 10 dolarlık fatura çıkıyor, 40 doları sana faturalama sonrasında refund olarak yazıyorlar, 20 gün içerisinde geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bunları diyorsun sen

https://www.amerikadaniste.com/en

eğer türkiyeye gelmeyen bir şey satın almıyorsan daha pahalıya gelir her türlü

cok kazik ya. azerbaycan'daki sirket ile konusuyorum. eger ellerinde uzun sure tutmalarinda sorun cikartmazlarsa hepsini onlara yigacagim. gittigimde alirim.
ya da ikna edebilirsem az->tr ofislerine gonderirler.

hani 3 ulke daha gezdirtsem urunu anca bir turk'un caktigi fiyat kadar cakabiliyorlar.

"turk'ten uzak duracaksin haci" yaklasimini pekistiren sitelermis bunlar :P
Sosyal ağlarda paylaş

ben yeğenime doğum günü kostümü almak dışında kullanmadım bunları, o tarz kaliteli kostümleri çünkü sadece US'de bulabiliyorsun ve TR'e göndermiyorlar.

onun dışında her şeyi amazon fulfilmentlı olarak TR e göndertiyorum. hiç öyle abartı kargo-gümrük ödemedim. bir tek kulaklıkta saçmalamıştı kargo, onunda 75% ini kendi kendilerine refund ettiler.

hatta şimdi yazarkan kargo geldi. 4kg paket, 60x30cm gibi ebatı. 12 dolar almışlar ücret olarak. BAYA makul. TR içi göndermeye çalışsan 30 liradan aşağı gönderemezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...