Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Turkish Lira is coming to Steam!

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

maxigenous said:

Avrupa Birliğinin içinde de farklı fiyatlar uyguluyor açıklar mısın reis?

Gerçi tier1 tier2 arasında fiyat farkı görmedim bu oyunlarda.

Türkiye coğrafi olarak AB'ye yakınken EUR olması gerekmiyor mu zaten? Ki yanlış hatırlamıyorsam daha önce Türkiye önce Avroydu sonra Steam dolar yapmayı tercih etti. Kaynak bulabilirsem göstereceğim buna da.

bu olay oldu.

yalnız şöyle bişi var böyle bişi için oyun dergilerinden falan destek alınması lazım ki onların da aral gibi bir şirketin karşisina çikacaklarini sanmam hatta dergi kaldi mi bilmiyorum demek istediğim oyun sektöründeki basınla iş birliği yapilsa kolayca çözülebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim büyük bir sorunum var acil çözüm lazım. Stemden ülke içi visa ile oyun almak istedim. Beni kredi kartı bilgilerimi girecegim b ile başlayan bir yere yönlendirdi. Tam girerken elektrik gitti geldi. Bilgisayarı tekrar actım ama şimdi steamden bir şey almaya kalktıgımda - yanıt bekleyen oyun alımı var diyor bu yüzden işlem yapamazsınız yazıyor. Ama ben kredi kartı bilgilerini giremedim ve şimdi işlemi tamamlayamıyorumda. Yeni bir şeyde alamıyorum bir çözüm. acil acil.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Bunların kesinlikle yazışmaları mevcuttur Aral ve Ubi vs. arasında. Rekabet kurulu diye birşey var. Yarın ilk iş resmi başvuruda bulunuyorum. Gelen her yazılı başvuruyu inceliyorlar. Adamlar tekel ve dikte ediyorlar rakamlarını. O yazışmaları buldukları anda aral biter.

dikkat et VAT,OTV yerel sube ve dolayisi ile kurumlr vergisi de yok diye steam i onun yerine maliye bakanligina bildirmesinler.

not: TL market ile KDV (yani vat) gelmis olabilir, burada sinirli sorumlu dar mukkellef bir ofis ya da bir resmi partner de almis olabilirler. bunlari henuz bilmeden yaziyorum. muhtemelen almislardir da, baska turlu resmi TL market acamazlardi.
Sosyal ağlarda paylaş

2K'yi aral dağıtmıyor diyorum. (2K - T2 altındaymış) Aral niye/nasıl müdahale etsin 2k oyun fiyatlarına?

Spekülasyon yapıyorum. Bence oyununa göre yaklaşıyorlar. Yani çok büyük beklentisi ve piyasası olan oyunları Türkiye'deki satış fiyatlarından ucuza vermeyecekler. Diğer oyunlar 1$=1,5TL gibi gidecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...