Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Bahamut: Genesis

DarkC1oud

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
bu güzel ya baya. animasyon, kurgu falan akıyor yani. eski serinin devamı direk bundan başlanırsa olmaz gibi. 10 sene geçmiş o sırada demonları zincire vurup, godları banishlemiş işte insanoğlu. bütün karakterler var yine. azazel baş antagonistlerden biriydi mesela, şimdi underdog prince zuko olmuş. goofinesslığı azaltıp, grimdark hale getirmişler biraz ama favaro dönünce dengesini bulur yine. myanimelist 24 bölüm olacak diyor birde bakalım. tek zayıf noktası amira'dan sonraki mc kız biraz zayıf kalmış gibi. op'de sanji'nin azması gibi comedic relief kalacak şeyi direk plot device yapmışlar lol
Sosyal ağlarda paylaş

Favarosuz hiç çekilmiyor cidden, çok yavan. Gerçi Favaro varken de o hiç çekilmiyordu, aşırı cıvıktı. Ama böyle ortada kaldım işte :p
Neyse dönsün, eski hali daha güzeldi. Adı geçti neyse ki, birkaç bölüme döner herhalde.

Yalnız cidden Amira ne oldu?

geçen sezon spo

Finalde ne olduğu belirsizdi galiba, tam hatırlamıyorum. Bahamuta sacrifice etmişlerdi ama sonra bişeyler yapmışlardı filan, ne olmuştu?
Bu kız onun reenkarnasyonu filan çıkar mı? Karakter filan olarak bayağı benziyor çünkü.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Dragonfire said:

bunu anlamadım. amblem bi yere referans mı?

favaro gene kayıpları oynuyor. serinin önüne geçmesin diye iyice harcadılar güzelim karakteri. şapşik karakter sınırına takıldı herhalde nina varken. kaisar'in "neden ama?" şeklinde 1.bölümden beri screentime yemesinden baymıştım. neyse onu biraz azalttılar. goku nine iyiydi haha.

onun dışında baya iyi her zaman ki gibi. top quality animasyon, karakter, kurgu, high fantasy hikayesi gayet iyi. cygames parayı bastırmış. ama fazla meme, klişe anime bullshitleri yok diye pek hakedilen ilgiyi görmüyor sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
http://danbooru.donmai.us/data/__amira_granblue_fantasy_shingeki_no_bahamut_and_shingeki_no_bahamut_genesis_drawn_by_kakotomirai__87c019b1764956cfd4fbd7355f4861eb.jpg
ilk sezonun ilk bölüme bakıp devam etmemiştim cıvık favaro yüzünden ama granblue fantasy'de amira'yı çektikten 3 ay sonra farkettim ki aslında cygames'in önceki oyunu rage of bahamut'tan alınma amira ve jeanne d'arc gibi karakterler, tekrar döndüm izledim. çok da güzel yapmışlar. amira ve jeanne yetiyor zaten baştan sona. amira'nın oyundaki animasyon, replik ve kıyafetlerini direkt anime'den almışlar, süper oldu benim için burada seyretmek her gün oynadıktan sonra. ikinci seriye de demin başladım, hadi bakalım.
http://danbooru.donmai.us/data/__jeanne_d_arc_and_lavalley_shingeki_no_bahamut_and_shingeki_no_bahamut_genesis__46d0f97534fba12ad03b20fc00ee7d6f.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

24 final

nukelediler ama bahamut'un öfkesi dinmez, cygames onun olduğu oyunları devam ettiriyor zaten devamını çekerler umarım. giderek güzelleştirdiler.

en sonda körler sağırlar, birbirini ağırlar oldu tam lol. neyse nina'nın gönlü oldu en azından, sevdim onu başrol olarak. keyser harici başka kayıp olmadı, onu da yarı resledi gibi rita.

güzel bitti, bir bölümde de iyi bağladılar herşeyi. çok sevdim baştan sona, hatta amira'yı da görmek bonus oldu. o da geri dönebilse keşke.

dragonfire

ben de neden zombi yapmadı diye düşünürken son anda gösterdi, neyse daha özene bezene yapmış. gene de yazık oldu ama "ölüm bir başlangıçtır" oldu keyser için, tümden gitse çok üzülecektim. :p

ejderler geçen sefer saldırmışlar işte ölmüş babası nina'nın. gene birşey yapamazlardı gerçi.

ssr karakter kodu koymuşlar granblue fantasy'e nina için virgin soul blu-ray'ine, #1 olur gene satışlarda ehu.

gruptaki yakışıklı erkekler (erkeklerin etkileme derecesini tierlere ayırmışlar lol) onu buffladıkça ejdere dönüşebiliyor ahah. (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...