Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

wastyrx said:

LAAAYT! Masaya içecek koyup 2 yudumdan sonra unutuyorum, sonra buz gibi oluyor, sonra gidip tekrar bişiler hazırlayıp tekrar unutuyorum. İlk artizlik yapanı pıçaklayacağım sanırım bugün >.<

aga sende sey var mi. kapi killitleyip. dis kapiya gelince geri dönüp tekara kontrol etme. ondan sonra tekrar dönüp ütüyü kontrol etme. sonra bir daha dönüp ocak acik mi diye kontrol etme. bide üstüne tekrar dönüp pencerler acik mi diye kontrol etme.

hayat kalitem düstü resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

wastyrx said:

LAAAYT! Masaya içecek koyup 2 yudumdan sonra unutuyorum, sonra buz gibi oluyor, sonra gidip tekrar bişiler hazırlayıp tekrar unutuyorum. İlk artizlik yapanı pıçaklayacağım sanırım bugün >.<

aga sende sey var mi. kapi killitleyip. dis kapiya gelince geri dönüp tekara kontrol etme. ondan sonra tekrar dönüp ütüyü kontrol etme. sonra bir daha dönüp ocak acik mi diye kontrol etme. bide üstüne tekrar dönüp pencerler acik mi diye kontrol etme.

O ufak takıntılar ileride büyüyüp büyüyüyp okb yapıyo adamı haberiniz olsun. Kilitlemediysem kilitlememişimdir deyin geçin.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Seele said:

wastyrx said:

O ufak takıntılar ileride büyüyüp büyüyüyp okb yapıyo adamı haberiniz olsun. Kilitlemediysem kilitlememişimdir deyin geçin.

daha dün diyodu okb ile bi yazıda şey diye mesela kapıyı açık bırakıp ayrılsam farkederdim sonuçta bilincim yerinde vs. gibi şeyler telkin edin kendinize sonunda hallolur
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...