Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

akşam yatmadan oyun oynarsam o oyunu, film/dizi izlersem onu görüyorum. çok bunaldım bu döngüden ya.

aynen, geçen 2 hafta boyunca once upon a time izleyip son bölüme getirdim, ama her gece sonraki bölümlerde olabilecek kombinasyonları izlediğimi görüyodum rüyamda, hani karakter bile ben değildim, yine izliyodum, asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

kadınlardan neden nefret ettiğimi haklı çıkaran bi salak daha çıktı karşıma
iş yerinde kız tasarımcı. tasarımı bana yapıp gönderiyo. ben tasarımı alıp bitirmeden diğerine geçemiyo. ama kız kendi patron havalarına kaptırmış benden önce başladığı için o iş yerine.
tasarımı gönderdikten sonra ne zamana biter soruları ile başlıyo, biter inşallah cevabını aldıktan 3 saat sonra jirada task açıp ordan "şu zamana kadar bitmesi lazım" tarzında bişiler yazıyo. tabi benim işim sadece o tasarımla ilgilenmek olmadığından, gün içerisinde sürekli edit vs olduğundan onun gönderdiğine bakmıyorum bile bazen. kızın niyeti aslında hadi bitir bende bir an önce diğerlerini bitireyim diğer günler yatayım mantığı.
patronun yanında artis artis "kermit bitirirse diğerlerine başlayacağım" demeler.
salak bilmiyoki akşam o gittikten sonra patron odaya kül tablasıyla gelip taşşak yaptığını. acelesi yok onların önemli olan mevcuttaki editleri yap siktir et onu bile dedi lel.
ama kızı akşam saat 11de sanalda bile ağlatmam çok eğlenceli
kadınların %99u neden çakal olduğunu sanıp aslında salak olduğunun farkında değilki fıdıs fıdıs fıdıs
Sosyal ağlarda paylaş

yeter ulan yeter, bir daha aynı hataya düşmeyeceğim.

proje çalışması mı dedi hoca? en az 6 kişi mi dedi ? zkeceksin hoca o işi diyeceğim önce.

3 kişiden fazla herhangi bir proje grubunda bulunmayacağım bir daha.

yetiştiremezsem de ben yetiştiremem, sen yaptın mı, sen baktın mı, sen şurayı yapla uğraşmaktan daha iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...