Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

cıplak yatmayı dene.
yattigim odayi soguk seviyorum, yorgani da uykuya daldigim gibi atarim ustumden. ciplak yattigim zaman her tarafim tutuluyor.

SeaGle said:

Abi kurutucu zaten kumaşa ve renklere de zarar veriyor. Çok gereksiz bi alet bence.

kiyafetlere faydasi olmadigi kesin, zaten boyle rengi atarsa uzulecegim seyleri atmiyorum fakat 1+1 evde asacak yer yok maalesef. sirf camasir yikama isini 2-3 haftada bir yapabilmek icin 25 atlet 25 don 50 cift corap ve her gun farkli kiyafet giyebilecek bir gardrop duzdum camasiri yikayinca aninda kurutup dolaba yerlestirmek gerekiyor o sebepten.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

olm ben kitlediğim kapıyı arka arkaya 2-3 kez kontrol ettiğim oluyodu kitleidm mi diye artık kapıları kitlerken kendi kendime şimdi kapıyı kitliyorum falan diyorum aklıma kazınsın diye wtfdsfsdfs

Kilit olayı bizim bir arkadaşta çok vardı, asansörde aklına geliyordu tekrar çıkıp kontrol ediyordu, barda otururken arabanın kapısın kontrol etmeye kalkıyordu. Ne sikten evhamlı adamsın lan diyorduk, sonra tatile gidiyoruz benim arabamla yine o aylarda, otobandan geri dönüp ütüyü kontrol ettirdiği oldu 1 kez. Yolda da dedim ütü takılıysa sorun yok, takılı değilse ben kendim götüreceğim doktora

Daha takıntılısını bu herif grup terapisinde tanımış. Adam bir dokunduğu yere diğer eliyle dokunmazsa annesinin öleceğini, ışıkları sesli bir biçimde sayarak 20 kez açıp kapatmazsa karısının onu aldatacağını düşünüyormuş. Delirmek bedava lan gidin doktora shad
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...