Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

“A must see if you are a car lover”

filarmonike de bilet almak geçen pazartesi aklıma geldi ve her şey sold out ben dönene kadar

neyse dün oranienburgerden alexanderplatza yürüyüp alışveriş yaptım
sonra da patenle göle gittim
gölde yüzdüm
eve geldim uyudum ^______^

Holy said:

envai çeşit bira içiyo zaten bırakın bişi önermeyin.

dönsün gelsin.

15 gün kaldı zaten :(
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

26yken evlendim zaten abi, bu forumda kimsenin yaşım hakkında fikri yok mu 40 falan mı sanıyorsunuz beni sdsfds.

ayrıca dinime küfreden müslüman olsa 34-35 yaşında 2. evliliğe giden adam :(

saşlkdjsakdjas olm 32 yaşında 1 36 yaşında 2

1. si tutmadıysa benim suçum mu?

30 dan önce evlenmemeli erkek bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Dun park yerindeyken arkama gelmis parketmis hiyarin biri, cikamadim baya bi. Polisi aradim sallamadilar, herifi bekledim gelsin de doveyim diye gelmedi -ki cikamiyodum zaten. En son delirip park yerinin onundeki parka daldim alcak bariyerin ustunden gecip, onu bos bi park yerinden ciktim. Ustune hizimi alamayip "TEBRIKLER! Yuzyilin o... c... unvanini kazandin, simdi kagidi kivirip..." diye devam eden bi not biraktim.

Pisman degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Araba kullanmak isteyen bi kişinin sürekli danışabileceği psikoloğu olması şart. Arabayı satalı 9-10 ay oldu ve ben dün emanet bi araba kullandım ve trafikte bütün sinirim tavan yaptı. Küfür etmemek için uğraştım ama ağzımdan çıkan küçük sayılacak hakaretlerde de sağolsun eşim bık bık bık konuşup çocuğa öğretir gibi azarlaması intihar sebebi. Araba almamak en iyisi ama alıştık bi kere
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...