Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

aşık oldum galiba lan günlük. ama bu çok enteresan bişey. yıllardır görmediğim bi kız arkadaşımla 1.5 - 2 aydır muntazam 2-3 gecedir bir, bazen gün aşırı takılıyoruz. içiyoruz muabbet ediyoruz ağlıyoruz gülüyoruz falan beraber. çok özlemişim lan biriyle böyle muabbet edebilmeyi.

aşıkta olmamış olabilirim ama. belki yıllardır hasretini çektiğim duyguları yaşadığımdan kendi kendime böyle empoze ettim. bilmiyorum lan günlük. artık herşeyi akışına bıraktım. sçarım içine böyle işin.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

aşık oldum galiba lan günlük. ama bu çok enteresan bişey. yıllardır görmediğim bi kız arkadaşımla 1.5 - 2 aydır muntazam 2-3 gecedir bir, bazen gün aşırı takılıyoruz. içiyoruz muabbet ediyoruz ağlıyoruz gülüyoruz falan beraber. çok özlemişim lan biriyle böyle muabbet edebilmeyi.

aşıkta olmamış olabilirim ama. belki yıllardır hasretini çektiğim duyguları yaşadığımdan kendi kendime böyle empoze ettim. bilmiyorum lan günlük. artık herşeyi akışına bıraktım. sçarım içine böyle işin.

Akışına bırakmakla en doğrusunu yapmışsın, zamanın elinin değdiği hiç bir şey eskisi gibi olmuyor. Ne sen, ne de o. Bu da ilüzyon yaratıyor. İnsan özlediklerini yaşıyor ve bu da ona aşık olmuş ilüzyonu yaşatıyor işte. Bir dur bakalım, midendeki kelebeklerin ciddiyeti böyle çok anlamsız bir noktada kendini belli edecek. İnsan aşık olduğunda acabaya kalmıyor iş.

tl;dr: Yaşa ve deneyimle. Anlayacaksın zaten yakında aşk mı değil mi. Kendini sakınma acabalara kapılıp. Mutluluklar ^.^
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...