Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

wastyrx said:

Adam şampiyon olduğu için bizi de şampiyon sandı sanırım. Ömrümde hiç kusasım gelmemişti valla lisanslı sporcuyken bile O_o

ölüm döüşü ağır mı geldi

Antrenmanlara başladım da baya paslanmışım. Ölüm döğüşü başka bir olgu abi, onu çözümsüz sanılan sorunlarımızı çözmek için kullanıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Millet konsere gitti, beni de çağırdılar hatta ısrar ettiler. Ama ben 10. senemde de bahar şenliğine gitmedim. Şimdi evde çok sıkılıyorum.

Okula lunapark kurdular bir de, kamikazede çığlık atan kızların sesleri ofisimde yankılanıyor ama ben konsepte sırtımı dönüp çalışmak zorundayım.

Bahar şenliklerinden nefret ediyorum, ileride rektör olursam yasaklayacağım direk. Ben eğlenmedim başkaları da eğlenemesin.
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

Bahar şenliklerinden nefret ediyorum, ileride rektör olursam yasaklayacağım direk. Ben eğlenmedim başkaları da eğlenemesin.

yasakla ben de destekliyorum..her sene 1 haftasini bilmem kac bin watt kolonlarin yaninda sabah 11 00 gece 2 00 gecirmek zorunda kalinca butun popculardan sanat guneslerinden sundan bundan nefret ediyorsun..
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

eski sevgiliye naber nasılsın diye mesaj attım.

http://www.nirmal.com.np/images/62/personal_appeal_from_Wikipedia_founder_Jimmy_Wales_donation.jpg

aynısını yaptım geçenlerde. hiç beklemediğim kadar, benden daha samimi yaklaştı şaşırmıştım sdfs. ben de o gazla dedim akşam 8 de sendeyim yemek şarap falan yaptık. bi daha görüşelim edelim diyordu. seni düşünüyorum bilmem ne ıvır zıvır. geçenlerde de sevgilim var görüşemeyiz dedi kjsdhfdkjs.

ne kafası yaşıyorsa. gerçi exten next olmaz boşa demiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

ifşa et burdan

Laurelin gecirdigi benim sanirim

Evet okuzluk ettim sanirim. Duzenli olarak kiz arkadasimdan haber aldigim icin bir sey demedim.

Musguldum ne diyeyim. 2 isin olunca boyle oluyor.
Birde saglik durumun iyi degildi abi duydugum kadari ile o yuzden zorlamak istemedim.
Dunde bu mesajlari gormeden skypedan yazmistim nasilsin, hafta sonu gelebilir misin diye.

Neyse ne diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

SenariouS said:

Sparkcaster said:

ifşa et burdan

Laurelin gecirdigi benim sanirim

Evet okuzluk ettim sanirim. Duzenli olarak kiz arkadasimdan haber aldigim icin bir sey demedim.

Musguldum ne diyeyim. 2 isin olunca boyle oluyor.
Birde saglik durumun iyi degildi abi duydugum kadari ile o yuzden zorlamak istemedim.
Dunde bu mesajlari gormeden skypedan yazmistim nasilsin, hafta sonu gelebilir misin diye.

Neyse ne diyeyim.

Yok spesifik hedef almadim ahahah isim yazardim yoksa zeneryuz bey diye, daha cok seninde parcasi oldugun bir kolaj oldu o :3 genel tutumdan dem vurdum ben, telefonla arayip nasilsin diye sormama kismi sana ait ama, insan bi arar la en azindan :D kalmisim evde hapis zaman gecmiyor, bilgisayar basinda oturamiyorum hep yatakta hap kadar tabletle zaman gecirmek sux. Asil bahsettigim hayvanat arkadasima patladim zaten cok kotu. Kesgulum, yogunum ayagina 30dk mesafeden gelmiyor ama daha bismillah sezon baslamadan cesmede keyif yapip utanmadan yanmismiyim diye resim yolliyor. yengeme cok pis patlamisim ilacliydim hatirlamiyorum bile. Ozrllikle "iyisin iyisin" diyenlere patliyorum zaten. Hayvanat kuzenim geldi, merhabs disinda gecmis olsun bile demeden hic konusmadan cekti gitti yiyip icip zikkimlanip, halamada patladim ne bicim oglun var diyr ohhh beeee

Dolmusum baya, neyseki desarj oldum bu ara. Bizi, bolume yeni koydugum sizofrenin mesajlar bile ole cok etkilemedi heh
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...