Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Attila

Komutan

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

Atlı okçu basmaktan iflahı kurur insanın ki en sevmediğim birim, düşman olarakta kendi ordum olarakta.
Ayrıyetten NapolyonTW gibi Viking Inv gibi belli alanda kısıtlanmayı da sevmiyorum, ben almam bunu ya sdf

Bense kısıtlı alanın Total War serisine daha yakıştığını düşünüyorum, ama sen haritanın kısıtlı olduğunu nereden çıkardın? Aynen Rome 2 haritasında oynanacak. Sadece Hunları yöneteceksin gibi bir şey yok.

Seru said:

ben bu atillayı rome 2 üzerinden stand alone satarlar demiştim ama sanırım tek oyun olarak mı çıkacak? öyleyse tarihler biraz yakın değil mi?

Stand alone olunca Rome 2 gerektirmemesi lazım zaten. Yani şu haliyle stand alone oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aile ağacı bir yana adamlar Shogun/Medieval: Total War'daki özelikler olan komutanları göreve atama falan da getirmişler. Eyaletlere vali falan muazzam olacak.

Ha aslında şimdi Rome II yeni geliyor diyebiliriz. Eleştirilecek yan var, yok değil, ama adamlar iyi azarlandı. Ders çıkardıkları kesin.

Bu arada tüm ekran görüntüleri sanatsal tasarımlar burada beyler.
Sosyal ağlarda paylaş

dönem itibari ile, karman çorman, düzensiz, seviyesiz ve kalitesiz, mızraklı köylü ve türevlerinin savaştığı savaşlar olacak olması beni düşündürüyor bakalım nasıl olacak...

bu dönem ve ortaçağ, hiç sevmem, belkide medieval 2 o dantik arayüzü, ana harita grafikleri, birim tasarımları falan da etkilidir.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında şu recruitment ve replenishment olayını manpower diye başka bir kaynağa bağlasalar eu3'teki gibi çok güzel olacak.

harita güzel gene ama daha az mekan var gibi. :/ hoş gerçi barbarian invasion da öyleydi zaten haritanın çoğu roma'nın elinde diye herhalde.

çıksın da batı roma ile apostat olup ren nehri geçilmez yapayım yine. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...