Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Total War: Attila

Komutan

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Kurtuba Emirliği ile oynuyorum, 1 tane devlete özel "event" geldi. Abbasiler ile alakalı. Bir daha gelmedi.

Attila'da zırt pırt gelen "ülkene şu tüccar geldi, bu general şuna meyleti" vs. gibi 1 tane dahi event gelmedi.

Şimdi bu CA'ya küfretsek haksız mıyız?

Küçük sefer bitti 5. seviye emperium'a ulaştım. İspanya ve Tiren Denizi'ndeki adalar bende.

Bakalım bundan sonra bir şeyler olacak mı. Gıcık oldum ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
age of charlemagne eklentisini çok başarılı buldum. avarlar ile 30 turn kadar, cordoba ile küçük zafer, danlar ile 50 turn olmuştur her halde ingilterenin %90 feth edildiği kadar oynadım.

yukarıda dendiği gibi cordoba ile bir tek abbasi ile ilgili "event" çıktı, ondada elçi göndermeyi seçtim, avarlar ile hiç denk gelmedim ama vikingler ile 2-3 tane çıktı. çıktı derken attilada ki gibi falan ıvır zıvır şeyler değil, tarihi olaylar ile alakalı şeyler
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
Hayyyy ben.... Abi bir çiçek salgını başladı vallahi Medieval II'deki vebadan daha kötü :D bir de sıhhiye binalarının olduğu şehire taşıdım orduyu oraya da bulaştı NALLLEETTT OSSUNNN :D adamlar her geçen tur azalıyor rezalet.

Not: Jütiler ile oynuyorum, Hastalık Orta Almanya'da başladı. Aregelia.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 4 yıl sonra ...
19 saat önce, Sam dedi ki:

atilla'nın performans sıkıntıları var hala (yeni gpu ile bile wh'lerden daha kötü performansı bende) ama en uygun platform bu sanırım hala.

Bu medieval 1212 modu harikulade olmuş bence, Medieval 3ü bekleyeceğime bunlan takılırım artık. az kalsın Three Kingdoms alacaktım iyiki bunu buldum. performans sorunu da görmedim henüz, öneririm her TWciye

Sosyal ağlarda paylaş

yükledim güzel duruyor, hatta bir rs bir eb tadı aldım, medieval 3 bekleyenler kesin baksın ama çok kasıyor makineyi be  oyun...

ayrıca yukarında dediğim gibi yeni tw oyunlarından sonra savaş takibi, kim öldü kim kaldı, kimden kaç tane kaldı gibi şeylerin takibi zor oluyor

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...