Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

suark sattık şimdi trade tun yapıcak bebelere. altınlarıms oldum iyice dslkjf bu iş iyiymiş lan trade run yapmadan trade run yapanları soy mallarını sat altınını kap. ama levellamam lazım karakteri sağlam olsun ki gelenin geçenin önünü kesebilelim sonra abileri gelirse ağlatırlar beni.
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha iyi adamlarsa örgütleyelim kenke, ben de bir arkadaşla başladım kasıyorum senin sw de sadfasd

Piratelik değilde trade run kastırırım sanırım. Önce bi sub alayım da

public farmlarda ciğerim soldu

edit:

ayrıca dağda bayırda böyle dikilmiş ağaçlar görüyorum. her yere dikebiliyor muyuz?

Aspen vardı mesela kuytuya dikmişler, sökebiliyordum da ama skill yetmiyor vs. dedi asdfsda
Sosyal ağlarda paylaş

darkrider evet dikebiliyorsun da public oluyor gelen geçen söküp her türlü adiliği yapabilir. o yüzden gizli saklı yerlere yapacaksın. ben mesela buldummu acımıyorum hehe. bunlardan örgütlü bişey olmaz hacı levelladıktan sonra anca. trade run da olur ben yaparım en kötü korurum falan dert değil daha trade run questini yapmadım. birlikte yaparız olmadı.

bizim eşşek güden SAURON un gemisi var ona bineriz gideriz
Sosyal ağlarda paylaş

GokTuRK said:

totemic said:

east mi west mi?

işte kedigil olmayan faction dayız. ilk çıkan ırk var ya o adını unuttum nuibişeydi. west heralde (nası ilgiliysem lore la falan dsfsjdf)

abi world mapi açtığınızda zaman sol taraf west, sağ taraf east işte nesini anlamıyorsunuz lol
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

ya şimdi şey, benim skill penceresinde battlerage vs. de var.

Ben Sorcery açtım. Songcraft ile gidiyordum da ne bileyim sıkılırsam mesela bunları silip Battlerage dönebiliyor muyum? Skill vs. kasması dışında ne sorun olur?

Evet dönebiliyorsun hepsini 50 bile yapabilirsin tabi kasması var
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...