Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Life is Feudal

Certhas

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Oynanıcak durumda.

Rus'lar falan gayet güzel oynuyorlar gelişiyorlar süper şehirler yapıyolar, tabi oyuna giriyosun elinde tahta kürek kılıç bu kalelere bakıyosun don paça oyunda dolaşıyosun :)

Tek başına işler zor oyunda yinede keyifli olabilir uğraşırsan zor çünkü gelişmek baya uğraştırıyor her şey.

Bu haliyle değilde oyunu MMO yaptıkları zaman bence iş yapacak baya, 1000 tane server var tam olarak güvenip giremiyosun birine adam açıyor kasıyosun falan bir bakıyosun kapamış server, offical servelar var güvenilir orda da kimse oynamıyor nedendir anlamadım.

Durum biraz karışık yani..
Sosyal ağlarda paylaş

Yapacaklar işte en son planları o devasa bir harita tek ana server, o zaman güzel olacak.

Oyunucuların açtığı server'lar hep hüsran oluyor, ünlü güzel olan server'lar var giriyosun maymun gibi bakıyosun gelişmeye çalışsan adamlar silip süpürür isterse seni..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
abi keşke mmo olmasaydı, ya da kendi server'ımızda arkadaşlarımızla falan oynasaydık.

yorumları okuyacağım elbette ama milletin sevmediği olay zor olması sanırım. tek tuşa basıp 2 saniyede kıyafet conjure etmeye alışmış nesil sevmez elbet bu oyunu.

ben oynamadım bu arada, ama fikir güzel, sevilmeyecek noktaları da tahmin edebiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Siz 20 kişi olunda server işleri çok kolay ve ucuz artık, açarız hemen.

Ama savaşacak birileri olmazsa pek anlamı kalmıyor, şehri yaparsın giyinirsin kuşanırsın baya oyalar sonra bakarsın ne güzel yaptık diye ancak.

20 kişi olsa guidlerin olduğu bir server'da oynamak çok daha mantıklı işin zevki o.

Mesela yığınla ağaç dikmiştim 1 haftada büyüyorlar gelmiş kesip çalmışlar tüm ağaçları bütün işim alt üst oldu demek istediğim düşman yoksa zevki kalmaz pek.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunla alakam yok da ihtiyarlayınca kahveye gidip 51 oynayan dayılar yerine cs atan dayılar olur muyuz acaba? yani yaşlanınca oyun oynuyor oluruz büyük ihtimalle, orası ok de yaşlıların toplanıp multi atabileceği yerler olur mu yoksa internet kafeler hep genç apaçilere hizmet veren yerler olarak mı kalır acaba...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...