Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Life is Feudal

Certhas

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
bu milletin açtığı sunuculardan iş çıkmıycak gibi.

misal en popüler olan bir server vardı full çekiyordu millet kastı ben de az kasmıştım, oynayan bilir oyunda kasmak ne kadar zor en küçük şey için saatlerini harçıyosun, neyse adamlar pat diye serveri kapadı, gidip bir dahada kasmadım başka yerde hatta oyuna girmedim bir daha :P

bu 33 km lik orjinal sunucular açılınca belki denenir, o zaman ona ayrı para vermek lazım oda yaş artık vermem sanırım.

fikir güzel oyun güzel olabilir miş yada di ama uygulamada sorunlar çıkıyor.

yine takip ediyorum belli olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

tavsiyem bu haliyle almayın oyunu ilk bir güzel geliyor maden falan buluyosunuz ağaçları taşıyosun vs. iyi gidiyor birden sıkıyor.

çok vakit ayırmanız gerekiyor ayırdığınız bu vakite değecek bir server yok ve güvenemezsiniz o kadar kasarsınız pat kapatırlar.

firma kendileri açtı 10-20 tane server kapatma tehlikesi yok ne hikmetse oralarda oynayan da yok hiç

yine karar sizin tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

en kibar en yardımsever en düzgün communitysi olan oyun atitd. oyuna girdiğinde insanlar yanına gelip "hoşgeldin aramıza, bir şeye ihtiyacın olursa seslenmen yeter, soru sormaktan çekinme" diyor, yardıma ihtiyacın olursa işini gücünü bırakıp yanına geliyor yardım ediyor insanlar işlerinde sana, birden fazla guilde girebiliyorsun, ticaret inanılmaz zevkli çünkü gerçekte var olan maddeler üzerinden ticaret yapıyorsun, gerçekten gerçek üretim var oyunda, offf canım çekti gene, allah kahretmesin
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

buna benzer tale in the desert vardi senelerdir oynanan..

savas yoktu sanirim ama kaynak toplama vs ayni epiklikteydi

Yapmayın gözünüzü seveyim, biri Wakfu demiş, biri TiD filan demiş yok artık. Buna en benzer oyun Wurm Online'dır.

Life is Feudal'dan daha da ayrıntılıdır. Gördüğüm en sıradışı ve zor gameplay'e sahiptir, sadece Unit kontrolü yoktur, onun haricinde herşey gerçek hayattaki gibidir. Bir ağacı yıkmak bile derttir, gövdesine balta darbeleri vurursunuz, ağaç devrilir, onu parçalarsınız, kütükleri taşırsınız, kereste haline getirirsiniz vs vs vs...

http://nerdybookahs.files.wordpress.com/2013/05/wurm-online_40.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/8f/User_Interface_in_Wurm_Online,_2012.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Wisp said:

aslında alışınca iyi ui si, sadece mouse la her şeyi yapıyosun klavye ye dokunmana bile gerek kalmıyor, ne yapıcaksan hemen seçip sol tuşa kısa yol yapıyosun sonra sol tuş sadece.

hatta benim hoşuma bile gitti rahat geldi

O alışma kısmı Stockholm sendromu gibi, çok enteresan ama evet alışıyorsun. LIF'in oynanışı daha kolay gibi, earlyaccess olmasa tercih edeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...