Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cities: Skylines

Norak

Öne çıkan mesajlar

abi her istasyonun kendi loopu olmasi lazim yeterli buyuklukte, o loopu baglayacaksin ana tren hattina, baglantilarin da T degil A baglanti olmasi lazim

bu arada otobusu sehir icinde dolastirirsaniz trafigin canina okuyor, express hatlarla trafik olmayan yerlerden gecirmek lazim. aslinda hic yapmamak en iyisi metro hattini saglam kurun.

kargo harboru otobandan cikan baglantiyla alakasiz bi yere yapip yanina kargo tren istasyonu koymak lazim. endustri bolgelerine de birer istasyon koyup buna bagladiginiz zaman sanayii cosuyor, o trucklar da ortadan kayboluyor, trafigi buyuk olcude kurtariyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben o muhabbeti anlamadim

herkes yaktirmiyor ki cesedini, yakici gerekenin cok ustunde olu yakma kapasitesine sahip, ama bunlar illa gomelim diyorlar. allahin cezasi mezarligi uzaga da koyamiyorsun oluyu toplayamiyorlar kokuyor ortalik sonra. sehrin gobegi en onemli yerler mezarlik doldu evden cok mezar var anasini satiym
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

abi ben o muhabbeti anlamadim

herkes yaktirmiyor ki cesedini, yakici gerekenin cok ustunde olu yakma kapasitesine sahip, ama bunlar illa gomelim diyorlar. allahin cezasi mezarligi uzaga da koyamiyorsun oluyu toplayamiyorlar kokuyor ortalik sonra. sehrin gobegi en onemli yerler mezarlik doldu evden cok mezar var anasini satiym

abi mezarliga tiklayarak cesetleri yaktirmaya yollayabiliyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:
tahmin ettigim gibi islemciyi isitiyor biraz, o da sanirim oyun motoru birden fazla cekirdekle calismaya optimize edilmemis ondan dolayi

tahminin yanlış:

said:
"A:The game is best optimized for a 4 cores CPU (being the most mainstream and quite fitted to our simulation needs), we have the main thread, audio, pathfinding, simulation & water flow. Unity does under the hood also use threads quite heavily (main and rendering) and we do use some extra worker thread during the loading/saving process, so 8 cores should yield a noticeable performance improvement but it will not be in the 2x faster figures."
Sosyal ağlarda paylaş

Ofislerin seviye atlaması için ne yapmak lazım ? Yani eğitimli nüfus yüksek, fabrikada çalışmıyorlar. Ofisleri dikdim ama işte seviye atlamaları için ne lazım ?

Eğitimli adam çok, ofis bölgesine metro vs gibi şeyler mi dikmek lazım ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...