Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIFA 15

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

ps4 demoyu oynadım 10 15 mac kadar.

genel olarak begendim. gordugum detaylar ve hatalar

-arkası donuk adama carpınca duvara carpmıs gibi geri seken adamlar oluyo biraz komik olmus str yine onemli baya gibi gozukuyo.

-kaleciler cok guclu olmus gibi duruyo bu kadar macta uzaktan gol atamadım. ki mac basına 5 6 tane denerim cogunu da dengeli denerim. glitchler dısında kaleciler baya iyi hamle ediyo her seye

-penaltı almak kolaylasmıs. "bilgisayar"(ahah ne diycemi sasırdım npc mi deseydim) sadece beklemiyo artık defansta hamle de ediyo o hamle sırasında calımı atabilirseniz penaltı almak baya rahat. 2 macta 1 net penaltı aldım.

-kaleci net calımlanıyo. ama hala kaleci penaltı yapınca kaleciye kırmızı kart gosterememe olayı devam ediyo. cok zor degil bos kaleye bakıyorsam kaleci kırmızı gorur. EA fix this shit 5 sene oldu.

-yavas kosarken agility olmus. yeten oyuncularla hızlan yavasla derken iyi calım atılıyo move lara ihtiyac olmadan.

-emotionlara dair bisey goremedim. varsa da cok subtle demekki oyle goze cok dev carpmıyo. belki be a pro da falan daha net carpar.

-kaleci beslik yiyor. ilk kez beslik gol attım cok sasırdım. bilerek atmadım tabi de koseden girdim yerden vurdum. cok hosuma gitti. tabi yiyenler cok rage etcek. oyle gol mu yenir diye cunku biraz kaleci onu yerken fiziksel olarak amele gibi gozukuyo tekrarda.

-orta kafa gol atamadım daha ama cok da denemedim belki ondandır.

-defanslara basınca gelisiguzel uzaklastırıyolar. ben pcyim doner pas yapa yapa gecerim demedi suana kadar.(zorluk seviyesine bakmadım)

-kornerden daha ise yarar bisey yapamadım.

-cech in kalede penaltı kurtarmak icin yaptıgı sacma hareketleri eklemisler ahahah.

su ana kadar boyle seyler carptı gozume.
Sosyal ağlarda paylaş

demo çok iyiymiş lan. ps3'te de oynadım da alakası yok yani. ps3'deki fifa 14.5 olmuş bu hakkaten fifa 18 gibi arada sanki yıllar var.

gol attıktan sonra kameranın o sallanışı. çimlerde kalan izler. yağmur efsane olmuş. tribünler çok iyi. yalnız oyunda faul yapmak çok keyifli çünkü sert faul yapınca baya kötü düşüyor rakip sdfds

kaleciler iyi gibi kolay gol olmuyor. duran toplara çeşitlilikler glemiş incelemedim pek.

hani sadece yeni nesil fifa için bile ps4 alınırmış bırak başka oyunları.
Sosyal ağlarda paylaş

biz demoyu 3 gündür deliler gibi oynuyoruz çok keyifli bir oyun olacağa benziyor.

sahada mücadele izleri kalmasını anlatırlarken sallamıyordum ama oynayınca insanın çok hoşuna gidiyor süper olmuş.

kaleciler iyi kurtarışlar yapabiliyorlar ama sert üzerlerine gelen topları daha sık yemeye başlamışlar özellikle bacak arasından çok gol oluyor. bence bu güzel bir şey çok gerçekçi goller oluyor yerden.

14 te adamın arkasından asılıp asılıp faul olmama olayı kalkmış hakem çekme pozisyonlarına daha hakim

defanslar vakum gibi yapısamıyorlar hızlı adamınız varsa fırlayıp gidebiliyorsunuz( 14 te hatırlarsınız defanslar yapışıp salmıyorlardı)

ikili mücadeleler çok daha iyi olmuş.

defans mevkisinde oynayan futbolcular daha seri hareket ediyorlar ama bana savunma yapmak biraz daha zor gibi geldi çünkü hızlı adamlar çok kolay sıyrılabiliyorlar.

şutlar çok güzel gidiyor topa tam topun arkasından bakınca daha da iyi anlaşılıyor ignite engine nasıl süper bir şey olduğu.

14 teki taç saçmalığını düzeltmişler. adamları topu atsın diye beklemiyorsun sahada 2 top varsa animasyonu atlayabiliyorsunuz.

menüler tamamen değişmiş team manegement menüsindeki kasma kalkmış, oyuncuların özellikleri diamond şeklinde de gözüküyor.

yeni skill move eklediler mi bilmiyorum ben bulamadım.

uzatmalarda, eğer atak yapıyorsanız top orta sahaya uzaklaştırılana kadar maçın bitmemesini kaldırmışlar maç ceza sahasında rakip oyuncu müdahale ettiği gibi bitebiliyor.

bütün kontrolleri manuelde oynayan biri olarak pasların powerını daha iyi ayarlayabiliyorsunuz ayrıca sanki yönlendirme daha kolay olmuş gibi geldi bana. uzak köşedeki adama pas attığında o adamı hemen seçememe gibi garip bir sorun oluordu 14 te o biraz daha düzelmiş.

şimdilik bu kadar çok tatlı bir oyun gerçekten gideyim az daha oynayayım :P

oynadığım platform ps4 bu arada diğerlerini bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi nasıl farklılıklar var PS3 ile PS4 arasında? Yemin ediyorum bir aydır oyunu bekliyorum, Red'in yazdığını okuyunca göğsüme bi yumru oturdu asdf. Demoyu PC'de ve PS3'de de denedim, Pc'de güzeldi, PS3de pek hoşuma gitmedi ama demo olmasına bağlamıştım. Şimdi konsolu mu PS4'e yükseltmek mi gerekecek?:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...