Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FIFA 15

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
fut'da olacaktır yine. çünkü fifa iyi ekmeğini yiyor o packlerin. oynamayı bilmeyen bebelerin küsüp gitmemesi ve messi'yi falan bulana kadar deli gibi packlere para vermesi için script şart.

aslında fut çok keyifli. takım kurması cartı curtu. fakat gameplay'de bu nedenle keyif vermiyor. normalde mesela h2h'de maçlar 0-0 1-0 biterken fut'ta 5-5 6-4 biten maçlar çok oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası ben FIFA'yı iki oyun arasından daha gerçekçi olanı olduğu için seviyorum. FUT'a hiç bulaşmadım, 20+ özelliği 99 olan kartları görünce de hiç bulaşasım gelmiyor.

PSP'deki (evet PSP) FIFA'ya sardım bu aralar mesela, o eski motoru kullanan oyun. bu oyunda bile manager modunda basın size soru soruyor, takım kimyası olayı var, taraftar desteği olayı var, yönetim kurulunun sizden istedikleri yeni FIFAdakiler kadar yüzeysel değil falan. PSP'deki FIFA'nın PS4'teki FIFA'dan üstün özellikleri olması akıl almaz bir olay. FUT çok para getiriyor evet de o zaman ayrı bir oyun olarak çıkarsınlar, ben FIFA'nın Pokemon United'a dönüşmesini istemiyorum çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

fut'da olacaktır yine. çünkü fifa iyi ekmeğini yiyor o packlerin. oynamayı bilmeyen bebelerin küsüp gitmemesi ve messi'yi falan bulana kadar deli gibi packlere para vermesi için script şart.

aslında fut çok keyifli. takım kurması cartı curtu. fakat gameplay'de bu nedenle keyif vermiyor. normalde mesela h2h'de maçlar 0-0 1-0 biterken fut'ta 5-5 6-4 biten maçlar çok oluyor.
fut'ta oyun daha hizliydi fifa 13'te. sirf o yuzden oynamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...