Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Certhas said:

unforgiverların neredeyse hepsi hileci. çok fazla hile olduğundan 2 aydır ranked oynamıyorum.

cs2 çıkacakmış 2015 te onda düzeltirler artık vac hile koruma sistemini.

adamları engellemek imkansız her indirim olduğunda cs:go ya dalga halinde geliyorlar. vac ban yeseler bile hile programı onu bile aşıyor.

bir dlc çıkartsalar, competitive girebilmek için 20-30 $a onu almak gerekse ama serverlar da 128 tick olsa varya.. parası neyse direk alırım, burda kırmızılı yeşilli skinlere para verip 64 tick serverlar register etmiyor diye söven herkes de alır :p

kafadan ne kadar wallhack aim maim varsa yarısını da temizler, wallhack hede uğraşan, birbirini vuran, mal gibi mac-10den başka silah almayan adamlar hep 1 tane oyun csgo level1 account. 3,75e dağıtırsan keyleri böyle olur emenike.

burda bile biri vardı summer salede 10 tane csgo aldım biri banladıkça diğerini açıyorum 10/10 master trolüm keke diye gezen ahahdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

Bad behaviordan banlanılıyor mu lan.

Adamlar azıcık sövmeye başladığında ben direk niggish cuntflap, period blood inbred gibisinden yaratıcılığımı konuşturuyorum hep, fuck your motherdan başka laf bilmediğinden ezilen kurwalar paso REPORT EDECEAZ SENİ ABİLERLE diye ağlıyorlar sonra.

Bir de geçen tradede bir herifden awp aldım name tag koymuş kazakfunker diye, kazakh şeklinde olmadığından banlanmamış mı anlamadım ama ne çok kazakistanlı varmış oyunda onu anladım. Oha nerdeyse yarı fiyatına veriyor herif diye direk aldım ama hayır ruslar da nem kapıyor. Benim takımımdaki adama nicely done diyorum herif report bitch awp bitch şeklinde karşılık veriyor bana ssdffs.
Sosyal ağlarda paylaş

master guarrdian elite oldum mehe

rus'ların bizim takımda olmadığı her oyunu kazanıyorum neredeyse. Bugün sabah maçta rus'lar karşıdaydı. allahtan bizde değil kesin kaybettiler dedim. Bi tanesi 6cı round'da cıktı diğeri cyka cyka diye geziyordu aldık eli.

bi de 2 gün önce ilk defa live ban gördüm ya. Bi tane eleman 2.ci round'da oyudan düştü, 7.ci roundda da banned yazısı cıktı. Chat coştu resmen OooO praise lord gaben diye ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...