Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Shaklaban said:

sdfsd hile o kadar yok bence 10 oyunda 1-2 oyunda hile oluyor. esas problem rank olayı çalışmıyor benim 30+ adam vurduğum oyunda aynı ranktaki adam 3 kişi vurabiliyorsa orda sıkıntı vardır sdfgsd

dmg de o çok olur, tam bir geçiş rankıdır çünkü. boostlanan dmg filan da çok fazla onların da etkisi oluyor.

ayrıca oyunda sandığınızdan çok daha fazla hile var. 75 global macı oynayıp banlanmayan elemanlar vardı yahu. aşırı belli etmedikçe çok rahat kullanıyor insanlar.

infero oynadığınızı düşünün, 1 kişi düşsün karşıdan ya da A ,B ya fake atın. bırakın adamın sizin tam yerinizi bilmesini , sadece az kişinin kaldığı yere rushladıklarını düşünün. zaten bu walldan banlananlarda durum böyle atıyorum 11-2 filansa git gide belli etmeye başlıyorlar, dozunu arttırıyorlar öyle yakalanıyorlar. dozu sabit tuttukça sıkıntı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

doğru onu düşünmemişim. ben bariz belli edenleri hesaba kattım sadece.

mesaj atmışken bi de rage atayim 5. roundda 3v5 kaldık 16-13 yenildik az kalsın alıyoduk fak volvo.

neden ısrarla düşen adamın yerine eşit rankta adam girmesini ayarlamıyorlar anlamıyorum. beleş 1.6 steam gatherlarda bile vardı bu özellik. biri düşünce pause atılırdı falan, asla 4v5 3v5 oyunlar olmazdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

ulan çok kral bi trade yapıcaktım butterfly ı, tam şunu pazardan alim dedim satıldı. sabahın 8 i ya. neyse 12$ kar 210 a almıştım. dfgs

abi 3 tane bıçağı napıcan allasen, bi tane silahın yok 3 bıçağı aynı anda mı kullancaksın sdsfds çek bi tane bıçak gerisini güzel silahlara yatır işte
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Emre333 said:

ulan çok kral bi trade yapıcaktım butterfly ı, tam şunu pazardan alim dedim satıldı. sabahın 8 i ya. neyse 12$ kar 210 a almıştım. dfgs

abi 3 tane bıçağı napıcan allasen, bi tane silahın yok 3 bıçağı aynı anda mı kullancaksın sdsfds çek bi tane bıçak gerisini güzel silahlara yatır işte

alıcam m4a1 -knight , cyrex ya da atomic
ak47 vulcan
glock water
usp caiman
awp asiimov

bıçağıda butterfly- night alıcam çok büyük en güzeli o gibi.

Tori said:

Emre333 said:

ya şöyle 40-50 dolaradan alıp kar edebileceğimiz pıçak da var mı

valla uğraşıcaksın abi, mesela 47 ye gut knife aldım 57 ye sattım 3$ kaldı bana. geçen gün takasta 55 e saydığım gut knife dan 77$ dolar cıkardım. baya baya taktik işi ya bu, inventory stalk, 2-3 kişiyle farklı offerlar filan :D

en güzeli de inventory stalk lan. adamdan alıyorum bıcagı, anında key dolduruyor çantayı.
Sosyal ağlarda paylaş

newbie'yim competitive oynuyorum inferno'da terörist olarak b kısmına gitmeye çalışırken adamı görüp molotov attım geri çekilip. napalm köşede bi yerde idi. adam molotovu görüp kaçmıştır diye beklemeyeceğini tahmin ederek alevleri aşıp onu çökmüş alevlerin dinmesini beklerken buldum. vurdum vurdum durmadım. eğlenceliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...