Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive #5

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

şimdi şöyle bişey var :D

kimi böyle quake havasında frag kovalamayı sever, benim ev arkadaşım falan da öyle oynuyor. adama shift tusu kullandıramıyorsun resmen.

kimisi böyle koruması gereken bölgeden ayrılmaz taktiksel oynar, hali ile frag sayısında geride kalır, ama ihtiyaç anında bomb site'ı 3v1 savunup roundu alır :D
Sosyal ağlarda paylaş

GONDARCENGIZ said:

http://www.youtube.com/watch?v=5OU_oS7NNYA

ahah araya videoda sıkıştıralım topak şenlensin dfhdfh

şu gerçek hatta daha beterleri var. geçenlerde bir kızı taşıyoruz. niye taşıyoruz onu da anlamadım. takımda 2 supreme, 1 kartal 2, 1 kartal 1 de silver 4 olan o kız var.

oyunun son roundlarında kızla geçen konuşma şöyle. "press f3 and now press G . yes you are great filan. "
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

dotada fail videoları yapan kanallar var yotubeta böyle videolardan oluşan, csde de var mı aynısı yollayak?

Silphatos said:

biri bombayı bulamayan applevodkanın vidyasını yapsın, ya da haftasonu yaparım ben sdf

arkadaş 4 kişi hep bir ağızdan öyle bağırıyorsunuz ki ne bomba sesi duyuluyor ne bişey, biri sol sol solsoslsool digeri sağsağsağsağ öteki arkararka diye bagırıyor.

hayır o round 3 kişiyi aldım halk kahramanı şeklinde defuse'a gidiyorm yapamadım ya lan sdsfs
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Liebe said:

dotada fail videoları yapan kanallar var yotubeta böyle videolardan oluşan, csde de var mı aynısı yollayak?

Silphatos said:

biri bombayı bulamayan applevodkanın vidyasını yapsın, ya da haftasonu yaparım ben sdf

arkadaş 4 kişi hep bir ağızdan öyle bağırıyorsunuz ki ne bomba sesi duyuluyor ne bişey, biri sol sol solsoslsool digeri sağsağsağsağ öteki arkararka diye bagırıyor.

hayır o round 3 kişiyi aldım halk kahramanı şeklinde defuse'a gidiyorm yapamadım ya lan sdsfs

olm shortta dedim daha adamı vurduğun gibi zaten pitte. pitten dönerken de gözüküyodu ayrıca. o eli kaybettik diye gitti lan oyun resmen :D
Sosyal ağlarda paylaş

apple haksızsın ve sana laflar hazırladım. infernoda son adamı c4 ü kurduktan 5 sn sonra öldürdü ve 39 saniye c4 ü aradı. son 1 saniye kala buldu. utanmadan bide defuse etmeye çalışıyo. resmen orda maçı verdik. zaten son 6 maçın 5inde saçma sapan yenilmişken baya kendimi kaybettim oyunu bıraktım. uzun süredir denolarla oynamayınca bünye kaldıramaz olmuş böyle hareketleri :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...